Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 132Victòries · 25Taules · 10Derrotes · 97Estàndard · 132Ràpid · 0Blanques · 68Negres · 64
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 132 | 25 18,9% | 10 7,6% | 97 73,5% |
| Total · blanques | 68 | 12 17,7% | 3 4,4% | 53 77,9% |
| Total · negres | 64 | 13 20,3% | 7 10,9% | 44 68,8% |
| Estàndard | 132 | 25 18,9% | 10 7,6% | 97 73,5% |
| Estàndard · blanques | 68 | 12 17,7% | 3 4,4% | 53 77,9% |
| Estàndard · negres | 64 | 13 20,3% | 7 10,9% | 44 68,8% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 124Victòries · 25Taules · 10Derrotes · 89Estàndard · 124Ràpid · 0Blanques · 64Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 124 | 25 20,2% | 10 8,1% | 89 71,8% |
| Total · blanques | 64 | 12 18,8% | 3 4,7% | 49 76,6% |
| Total · negres | 60 | 13 21,7% | 7 11,7% | 40 66,7% |
| Estàndard | 124 | 25 20,2% | 10 8,1% | 89 71,8% |
| Estàndard · blanques | 64 | 12 18,8% | 3 4,7% | 49 76,6% |
| Estàndard · negres | 60 | 13 21,7% | 7 11,7% | 40 66,7% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 124Victòries · 25Taules · 10Derrotes · 89Estàndard · 124Ràpid · 0Blanques · 64Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 124 | 25 20,2% | 10 8,1% | 89 71,8% |
| Total · blanques | 64 | 12 18,8% | 3 4,7% | 49 76,6% |
| Total · negres | 60 | 13 21,7% | 7 11,7% | 40 66,7% |
| Estàndard | 124 | 25 20,2% | 10 8,1% | 89 71,8% |
| Estàndard · blanques | 64 | 12 18,8% | 3 4,7% | 49 76,6% |
| Estàndard · negres | 60 | 13 21,7% | 7 11,7% | 40 66,7% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 124Victòries · 25Taules · 10Derrotes · 89Estàndard · 124Ràpid · 0Blanques · 64Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 124 | 25 20,2% | 10 8,1% | 89 71,8% |
| Total · blanques | 64 | 12 18,8% | 3 4,7% | 49 76,6% |
| Total · negres | 60 | 13 21,7% | 7 11,7% | 40 66,7% |
| Estàndard | 124 | 25 20,2% | 10 8,1% | 89 71,8% |
| Estàndard · blanques | 64 | 12 18,8% | 3 4,7% | 49 76,6% |
| Estàndard · negres | 60 | 13 21,7% | 7 11,7% | 40 66,7% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
