Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 296Victòries · 135Taules · 57Derrotes · 104Estàndard · 288Ràpid · 8Blanques · 146Negres · 150
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 296 | 135 45,6% | 57 19,3% | 104 35,1% |
| Total · blanques | 146 | 76 52,1% | 26 17,8% | 44 30,1% |
| Total · negres | 150 | 59 39,3% | 31 20,7% | 60 40,0% |
| Estàndard | 288 | 130 45,1% | 57 19,8% | 101 35,1% |
| Estàndard · blanques | 142 | 75 52,8% | 26 18,3% | 41 28,9% |
| Estàndard · negres | 146 | 55 37,7% | 31 21,2% | 60 41,1% |
| Ràpid | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 4 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 288Victòries · 133Taules · 56Derrotes · 99Estàndard · 280Ràpid · 8Blanques · 141Negres · 147
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 288 | 133 46,2% | 56 19,4% | 99 34,4% |
| Total · blanques | 141 | 74 52,5% | 25 17,7% | 42 29,8% |
| Total · negres | 147 | 59 40,1% | 31 21,1% | 57 38,8% |
| Estàndard | 280 | 128 45,7% | 56 20,0% | 96 34,3% |
| Estàndard · blanques | 137 | 73 53,3% | 25 18,3% | 39 28,5% |
| Estàndard · negres | 143 | 55 38,5% | 31 21,7% | 57 39,9% |
| Ràpid | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 4 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 288Victòries · 133Taules · 56Derrotes · 99Estàndard · 280Ràpid · 8Blanques · 141Negres · 147
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 288 | 133 46,2% | 56 19,4% | 99 34,4% |
| Total · blanques | 141 | 74 52,5% | 25 17,7% | 42 29,8% |
| Total · negres | 147 | 59 40,1% | 31 21,1% | 57 38,8% |
| Estàndard | 280 | 128 45,7% | 56 20,0% | 96 34,3% |
| Estàndard · blanques | 137 | 73 53,3% | 25 18,3% | 39 28,5% |
| Estàndard · negres | 143 | 55 38,5% | 31 21,7% | 57 39,9% |
| Ràpid | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 4 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 288Victòries · 133Taules · 56Derrotes · 99Estàndard · 280Ràpid · 8Blanques · 141Negres · 147
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 288 | 133 46,2% | 56 19,4% | 99 34,4% |
| Total · blanques | 141 | 74 52,5% | 25 17,7% | 42 29,8% |
| Total · negres | 147 | 59 40,1% | 31 21,1% | 57 38,8% |
| Estàndard | 280 | 128 45,7% | 56 20,0% | 96 34,3% |
| Estàndard · blanques | 137 | 73 53,3% | 25 18,3% | 39 28,5% |
| Estàndard · negres | 143 | 55 38,5% | 31 21,7% | 57 39,9% |
| Ràpid | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 4 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
