Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 114Victòries · 50Taules · 9Derrotes · 55Estàndard · 66Ràpid · 48Blanques · 60Negres · 54
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 114 | 50 43,9% | 9 7,9% | 55 48,3% |
| Total · blanques | 60 | 27 45,0% | 6 10,0% | 27 45,0% |
| Total · negres | 54 | 23 42,6% | 3 5,6% | 28 51,9% |
| Estàndard | 66 | 29 43,9% | 7 10,6% | 30 45,5% |
| Estàndard · blanques | 36 | 17 47,2% | 4 11,1% | 15 41,7% |
| Estàndard · negres | 30 | 12 40,0% | 3 10,0% | 15 50,0% |
| Ràpid | 48 | 21 43,8% | 2 4,2% | 25 52,1% |
| Ràpid · blanques | 24 | 10 41,7% | 2 8,3% | 12 50,0% |
| Ràpid · negres | 24 | 11 45,8% | 0 0,0% | 13 54,2% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 114Victòries · 50Taules · 9Derrotes · 55Estàndard · 66Ràpid · 48Blanques · 60Negres · 54
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 114 | 50 43,9% | 9 7,9% | 55 48,3% |
| Total · blanques | 60 | 27 45,0% | 6 10,0% | 27 45,0% |
| Total · negres | 54 | 23 42,6% | 3 5,6% | 28 51,9% |
| Estàndard | 66 | 29 43,9% | 7 10,6% | 30 45,5% |
| Estàndard · blanques | 36 | 17 47,2% | 4 11,1% | 15 41,7% |
| Estàndard · negres | 30 | 12 40,0% | 3 10,0% | 15 50,0% |
| Ràpid | 48 | 21 43,8% | 2 4,2% | 25 52,1% |
| Ràpid · blanques | 24 | 10 41,7% | 2 8,3% | 12 50,0% |
| Ràpid · negres | 24 | 11 45,8% | 0 0,0% | 13 54,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 96Victòries · 42Taules · 8Derrotes · 46Estàndard · 57Ràpid · 39Blanques · 50Negres · 46
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 96 | 42 43,8% | 8 8,3% | 46 47,9% |
| Total · blanques | 50 | 21 42,0% | 6 12,0% | 23 46,0% |
| Total · negres | 46 | 21 45,7% | 2 4,4% | 23 50,0% |
| Estàndard | 57 | 25 43,9% | 6 10,5% | 26 45,6% |
| Estàndard · blanques | 31 | 13 41,9% | 4 12,9% | 14 45,2% |
| Estàndard · negres | 26 | 12 46,2% | 2 7,7% | 12 46,2% |
| Ràpid | 39 | 17 43,6% | 2 5,1% | 20 51,3% |
| Ràpid · blanques | 19 | 8 42,1% | 2 10,5% | 9 47,4% |
| Ràpid · negres | 20 | 9 45,0% | 0 0,0% | 11 55,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 96Victòries · 42Taules · 8Derrotes · 46Estàndard · 57Ràpid · 39Blanques · 50Negres · 46
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 96 | 42 43,8% | 8 8,3% | 46 47,9% |
| Total · blanques | 50 | 21 42,0% | 6 12,0% | 23 46,0% |
| Total · negres | 46 | 21 45,7% | 2 4,4% | 23 50,0% |
| Estàndard | 57 | 25 43,9% | 6 10,5% | 26 45,6% |
| Estàndard · blanques | 31 | 13 41,9% | 4 12,9% | 14 45,2% |
| Estàndard · negres | 26 | 12 46,2% | 2 7,7% | 12 46,2% |
| Ràpid | 39 | 17 43,6% | 2 5,1% | 20 51,3% |
| Ràpid · blanques | 19 | 8 42,1% | 2 10,5% | 9 47,4% |
| Ràpid · negres | 20 | 9 45,0% | 0 0,0% | 11 55,0% |
