Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 198Victòries · 72Taules · 30Derrotes · 96Estàndard · 107Ràpid · 91Blanques · 98Negres · 100
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 198 | 72 36,4% | 30 15,2% | 96 48,5% |
| Total · blanques | 98 | 38 38,8% | 12 12,2% | 48 49,0% |
| Total · negres | 100 | 34 34,0% | 18 18,0% | 48 48,0% |
| Estàndard | 107 | 43 40,2% | 16 15,0% | 48 44,9% |
| Estàndard · blanques | 52 | 21 40,4% | 8 15,4% | 23 44,2% |
| Estàndard · negres | 55 | 22 40,0% | 8 14,6% | 25 45,5% |
| Ràpid | 91 | 29 31,9% | 14 15,4% | 48 52,8% |
| Ràpid · blanques | 46 | 17 37,0% | 4 8,7% | 25 54,4% |
| Ràpid · negres | 45 | 12 26,7% | 10 22,2% | 23 51,1% |
Captura 2026-09-01
+37 partides des de 2026-08-01
Partides · 198Victòries · 72Taules · 30Derrotes · 96Estàndard · 107Ràpid · 91Blanques · 98Negres · 100
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 198 | 72 36,4% | 30 15,2% | 96 48,5% |
| Total · blanques | 98 | 38 38,8% | 12 12,2% | 48 49,0% |
| Total · negres | 100 | 34 34,0% | 18 18,0% | 48 48,0% |
| Estàndard | 107 | 43 40,2% | 16 15,0% | 48 44,9% |
| Estàndard · blanques | 52 | 21 40,4% | 8 15,4% | 23 44,2% |
| Estàndard · negres | 55 | 22 40,0% | 8 14,6% | 25 45,5% |
| Ràpid | 91 | 29 31,9% | 14 15,4% | 48 52,8% |
| Ràpid · blanques | 46 | 17 37,0% | 4 8,7% | 25 54,4% |
| Ràpid · negres | 45 | 12 26,7% | 10 22,2% | 23 51,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 161Victòries · 62Taules · 23Derrotes · 76Estàndard · 98Ràpid · 63Blanques · 79Negres · 82
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 161 | 62 38,5% | 23 14,3% | 76 47,2% |
| Total · blanques | 79 | 29 36,7% | 11 13,9% | 39 49,4% |
| Total · negres | 82 | 33 40,2% | 12 14,6% | 37 45,1% |
| Estàndard | 98 | 41 41,8% | 13 13,3% | 44 44,9% |
| Estàndard · blanques | 47 | 19 40,4% | 7 14,9% | 21 44,7% |
| Estàndard · negres | 51 | 22 43,1% | 6 11,8% | 23 45,1% |
| Ràpid | 63 | 21 33,3% | 10 15,9% | 32 50,8% |
| Ràpid · blanques | 32 | 10 31,3% | 4 12,5% | 18 56,3% |
| Ràpid · negres | 31 | 11 35,5% | 6 19,4% | 14 45,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 161Victòries · 62Taules · 23Derrotes · 76Estàndard · 98Ràpid · 63Blanques · 79Negres · 82
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 161 | 62 38,5% | 23 14,3% | 76 47,2% |
| Total · blanques | 79 | 29 36,7% | 11 13,9% | 39 49,4% |
| Total · negres | 82 | 33 40,2% | 12 14,6% | 37 45,1% |
| Estàndard | 98 | 41 41,8% | 13 13,3% | 44 44,9% |
| Estàndard · blanques | 47 | 19 40,4% | 7 14,9% | 21 44,7% |
| Estàndard · negres | 51 | 22 43,1% | 6 11,8% | 23 45,1% |
| Ràpid | 63 | 21 33,3% | 10 15,9% | 32 50,8% |
| Ràpid · blanques | 32 | 10 31,3% | 4 12,5% | 18 56,3% |
| Ràpid · negres | 31 | 11 35,5% | 6 19,4% | 14 45,2% |
