Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 28Victòries · 11Taules · 2Derrotes · 15Estàndard · 4Ràpid · 24Blanques · 13Negres · 15
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 28 | 11 39,3% | 2 7,1% | 15 53,6% |
| Total · blanques | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
| Total · negres | 15 | 6 40,0% | 2 13,3% | 7 46,7% |
| Estàndard | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · blanques | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
| Ràpid | 24 | 10 41,7% | 1 4,2% | 13 54,2% |
| Ràpid · blanques | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
| Ràpid · negres | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 20Victòries · 8Taules · 1Derrotes · 11Estàndard · 4Ràpid · 16Blanques · 9Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 20 | 8 40,0% | 1 5,0% | 11 55,0% |
| Total · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Total · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Estàndard | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · blanques | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
| Ràpid | 16 | 7 43,8% | 0 0,0% | 9 56,3% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 20Victòries · 8Taules · 1Derrotes · 11Estàndard · 4Ràpid · 16Blanques · 9Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 20 | 8 40,0% | 1 5,0% | 11 55,0% |
| Total · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Total · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Estàndard | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · blanques | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
| Ràpid | 16 | 7 43,8% | 0 0,0% | 9 56,3% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 20Victòries · 8Taules · 1Derrotes · 11Estàndard · 4Ràpid · 16Blanques · 9Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 20 | 8 40,0% | 1 5,0% | 11 55,0% |
| Total · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Total · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Estàndard | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · blanques | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
| Ràpid | 16 | 7 43,8% | 0 0,0% | 9 56,3% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
