Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 147Victòries · 51Taules · 12Derrotes · 84Estàndard · 56Ràpid · 91Blanques · 70Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 147 | 51 34,7% | 12 8,2% | 84 57,1% |
| Total · blanques | 70 | 29 41,4% | 5 7,1% | 36 51,4% |
| Total · negres | 77 | 22 28,6% | 7 9,1% | 48 62,3% |
| Estàndard | 56 | 21 37,5% | 6 10,7% | 29 51,8% |
| Estàndard · blanques | 26 | 14 53,9% | 2 7,7% | 10 38,5% |
| Estàndard · negres | 30 | 7 23,3% | 4 13,3% | 19 63,3% |
| Ràpid | 91 | 30 33,0% | 6 6,6% | 55 60,4% |
| Ràpid · blanques | 44 | 15 34,1% | 3 6,8% | 26 59,1% |
| Ràpid · negres | 47 | 15 31,9% | 3 6,4% | 29 61,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 147Victòries · 51Taules · 12Derrotes · 84Estàndard · 56Ràpid · 91Blanques · 70Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 147 | 51 34,7% | 12 8,2% | 84 57,1% |
| Total · blanques | 70 | 29 41,4% | 5 7,1% | 36 51,4% |
| Total · negres | 77 | 22 28,6% | 7 9,1% | 48 62,3% |
| Estàndard | 56 | 21 37,5% | 6 10,7% | 29 51,8% |
| Estàndard · blanques | 26 | 14 53,9% | 2 7,7% | 10 38,5% |
| Estàndard · negres | 30 | 7 23,3% | 4 13,3% | 19 63,3% |
| Ràpid | 91 | 30 33,0% | 6 6,6% | 55 60,4% |
| Ràpid · blanques | 44 | 15 34,1% | 3 6,8% | 26 59,1% |
| Ràpid · negres | 47 | 15 31,9% | 3 6,4% | 29 61,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 138Victòries · 48Taules · 12Derrotes · 78Estàndard · 56Ràpid · 82Blanques · 66Negres · 72
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 138 | 48 34,8% | 12 8,7% | 78 56,5% |
| Total · blanques | 66 | 29 43,9% | 5 7,6% | 32 48,5% |
| Total · negres | 72 | 19 26,4% | 7 9,7% | 46 63,9% |
| Estàndard | 56 | 21 37,5% | 6 10,7% | 29 51,8% |
| Estàndard · blanques | 26 | 14 53,9% | 2 7,7% | 10 38,5% |
| Estàndard · negres | 30 | 7 23,3% | 4 13,3% | 19 63,3% |
| Ràpid | 82 | 27 32,9% | 6 7,3% | 49 59,8% |
| Ràpid · blanques | 40 | 15 37,5% | 3 7,5% | 22 55,0% |
| Ràpid · negres | 42 | 12 28,6% | 3 7,1% | 27 64,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 138Victòries · 48Taules · 12Derrotes · 78Estàndard · 56Ràpid · 82Blanques · 66Negres · 72
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 138 | 48 34,8% | 12 8,7% | 78 56,5% |
| Total · blanques | 66 | 29 43,9% | 5 7,6% | 32 48,5% |
| Total · negres | 72 | 19 26,4% | 7 9,7% | 46 63,9% |
| Estàndard | 56 | 21 37,5% | 6 10,7% | 29 51,8% |
| Estàndard · blanques | 26 | 14 53,9% | 2 7,7% | 10 38,5% |
| Estàndard · negres | 30 | 7 23,3% | 4 13,3% | 19 63,3% |
| Ràpid | 82 | 27 32,9% | 6 7,3% | 49 59,8% |
| Ràpid · blanques | 40 | 15 37,5% | 3 7,5% | 22 55,0% |
| Ràpid · negres | 42 | 12 28,6% | 3 7,1% | 27 64,3% |
