Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 184Victòries · 73Taules · 14Derrotes · 97Estàndard · 95Ràpid · 89Blanques · 90Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 184 | 73 39,7% | 14 7,6% | 97 52,7% |
| Total · blanques | 90 | 45 50,0% | 7 7,8% | 38 42,2% |
| Total · negres | 94 | 28 29,8% | 7 7,5% | 59 62,8% |
| Estàndard | 95 | 41 43,2% | 11 11,6% | 43 45,3% |
| Estàndard · blanques | 48 | 27 56,3% | 6 12,5% | 15 31,3% |
| Estàndard · negres | 47 | 14 29,8% | 5 10,6% | 28 59,6% |
| Ràpid | 89 | 32 36,0% | 3 3,4% | 54 60,7% |
| Ràpid · blanques | 42 | 18 42,9% | 1 2,4% | 23 54,8% |
| Ràpid · negres | 47 | 14 29,8% | 2 4,3% | 31 66,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 176Victòries · 71Taules · 13Derrotes · 92Estàndard · 95Ràpid · 81Blanques · 86Negres · 90
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 176 | 71 40,3% | 13 7,4% | 92 52,3% |
| Total · blanques | 86 | 44 51,2% | 7 8,1% | 35 40,7% |
| Total · negres | 90 | 27 30,0% | 6 6,7% | 57 63,3% |
| Estàndard | 95 | 41 43,2% | 11 11,6% | 43 45,3% |
| Estàndard · blanques | 48 | 27 56,3% | 6 12,5% | 15 31,3% |
| Estàndard · negres | 47 | 14 29,8% | 5 10,6% | 28 59,6% |
| Ràpid | 81 | 30 37,0% | 2 2,5% | 49 60,5% |
| Ràpid · blanques | 38 | 17 44,7% | 1 2,6% | 20 52,6% |
| Ràpid · negres | 43 | 13 30,2% | 1 2,3% | 29 67,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 167Victòries · 68Taules · 12Derrotes · 87Estàndard · 95Ràpid · 72Blanques · 82Negres · 85
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 167 | 68 40,7% | 12 7,2% | 87 52,1% |
| Total · blanques | 82 | 42 51,2% | 7 8,5% | 33 40,2% |
| Total · negres | 85 | 26 30,6% | 5 5,9% | 54 63,5% |
| Estàndard | 95 | 41 43,2% | 11 11,6% | 43 45,3% |
| Estàndard · blanques | 48 | 27 56,3% | 6 12,5% | 15 31,3% |
| Estàndard · negres | 47 | 14 29,8% | 5 10,6% | 28 59,6% |
| Ràpid | 72 | 27 37,5% | 1 1,4% | 44 61,1% |
| Ràpid · blanques | 34 | 15 44,1% | 1 2,9% | 18 52,9% |
| Ràpid · negres | 38 | 12 31,6% | 0 0,0% | 26 68,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 167Victòries · 68Taules · 12Derrotes · 87Estàndard · 95Ràpid · 72Blanques · 82Negres · 85
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 167 | 68 40,7% | 12 7,2% | 87 52,1% |
| Total · blanques | 82 | 42 51,2% | 7 8,5% | 33 40,2% |
| Total · negres | 85 | 26 30,6% | 5 5,9% | 54 63,5% |
| Estàndard | 95 | 41 43,2% | 11 11,6% | 43 45,3% |
| Estàndard · blanques | 48 | 27 56,3% | 6 12,5% | 15 31,3% |
| Estàndard · negres | 47 | 14 29,8% | 5 10,6% | 28 59,6% |
| Ràpid | 72 | 27 37,5% | 1 1,4% | 44 61,1% |
| Ràpid · blanques | 34 | 15 44,1% | 1 2,9% | 18 52,9% |
| Ràpid · negres | 38 | 12 31,6% | 0 0,0% | 26 68,4% |
