Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 161Victòries · 88Taules · 22Derrotes · 51Estàndard · 58Ràpid · 103Blanques · 85Negres · 76
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 161 | 88 54,7% | 22 13,7% | 51 31,7% |
| Total · blanques | 85 | 52 61,2% | 10 11,8% | 23 27,1% |
| Total · negres | 76 | 36 47,4% | 12 15,8% | 28 36,8% |
| Estàndard | 58 | 24 41,4% | 10 17,2% | 24 41,4% |
| Estàndard · blanques | 30 | 17 56,7% | 4 13,3% | 9 30,0% |
| Estàndard · negres | 28 | 7 25,0% | 6 21,4% | 15 53,6% |
| Ràpid | 103 | 64 62,1% | 12 11,7% | 27 26,2% |
| Ràpid · blanques | 55 | 35 63,6% | 6 10,9% | 14 25,5% |
| Ràpid · negres | 48 | 29 60,4% | 6 12,5% | 13 27,1% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 151Victòries · 84Taules · 19Derrotes · 48Estàndard · 48Ràpid · 103Blanques · 80Negres · 71
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 151 | 84 55,6% | 19 12,6% | 48 31,8% |
| Total · blanques | 80 | 48 60,0% | 9 11,3% | 23 28,8% |
| Total · negres | 71 | 36 50,7% | 10 14,1% | 25 35,2% |
| Estàndard | 48 | 20 41,7% | 7 14,6% | 21 43,8% |
| Estàndard · blanques | 25 | 13 52,0% | 3 12,0% | 9 36,0% |
| Estàndard · negres | 23 | 7 30,4% | 4 17,4% | 12 52,2% |
| Ràpid | 103 | 64 62,1% | 12 11,7% | 27 26,2% |
| Ràpid · blanques | 55 | 35 63,6% | 6 10,9% | 14 25,5% |
| Ràpid · negres | 48 | 29 60,4% | 6 12,5% | 13 27,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 142Victòries · 80Taules · 18Derrotes · 44Estàndard · 39Ràpid · 103Blanques · 75Negres · 67
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 142 | 80 56,3% | 18 12,7% | 44 31,0% |
| Total · blanques | 75 | 46 61,3% | 8 10,7% | 21 28,0% |
| Total · negres | 67 | 34 50,8% | 10 14,9% | 23 34,3% |
| Estàndard | 39 | 16 41,0% | 6 15,4% | 17 43,6% |
| Estàndard · blanques | 20 | 11 55,0% | 2 10,0% | 7 35,0% |
| Estàndard · negres | 19 | 5 26,3% | 4 21,1% | 10 52,6% |
| Ràpid | 103 | 64 62,1% | 12 11,7% | 27 26,2% |
| Ràpid · blanques | 55 | 35 63,6% | 6 10,9% | 14 25,5% |
| Ràpid · negres | 48 | 29 60,4% | 6 12,5% | 13 27,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 142Victòries · 80Taules · 18Derrotes · 44Estàndard · 39Ràpid · 103Blanques · 75Negres · 67
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 142 | 80 56,3% | 18 12,7% | 44 31,0% |
| Total · blanques | 75 | 46 61,3% | 8 10,7% | 21 28,0% |
| Total · negres | 67 | 34 50,8% | 10 14,9% | 23 34,3% |
| Estàndard | 39 | 16 41,0% | 6 15,4% | 17 43,6% |
| Estàndard · blanques | 20 | 11 55,0% | 2 10,0% | 7 35,0% |
| Estàndard · negres | 19 | 5 26,3% | 4 21,1% | 10 52,6% |
| Ràpid | 103 | 64 62,1% | 12 11,7% | 27 26,2% |
| Ràpid · blanques | 55 | 35 63,6% | 6 10,9% | 14 25,5% |
| Ràpid · negres | 48 | 29 60,4% | 6 12,5% | 13 27,1% |
