Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 1367Victòries · 644Taules · 248Derrotes · 475Estàndard · 491Ràpid · 876Blanques · 682Negres · 685
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1367 | 644 47,1% | 248 18,1% | 475 34,8% |
| Total · blanques | 682 | 335 49,1% | 125 18,3% | 222 32,6% |
| Total · negres | 685 | 309 45,1% | 123 18,0% | 253 36,9% |
| Estàndard | 491 | 213 43,4% | 122 24,9% | 156 31,8% |
| Estàndard · blanques | 239 | 109 45,6% | 61 25,5% | 69 28,9% |
| Estàndard · negres | 252 | 104 41,3% | 61 24,2% | 87 34,5% |
| Ràpid | 876 | 431 49,2% | 126 14,4% | 319 36,4% |
| Ràpid · blanques | 443 | 226 51,0% | 64 14,5% | 153 34,5% |
| Ràpid · negres | 433 | 205 47,3% | 62 14,3% | 166 38,3% |
Captura 2026-09-01
+45 partides des de 2026-08-01
Partides · 1359Victòries · 638Taules · 248Derrotes · 473Estàndard · 491Ràpid · 868Blanques · 677Negres · 682
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1359 | 638 47,0% | 248 18,3% | 473 34,8% |
| Total · blanques | 677 | 331 48,9% | 125 18,5% | 221 32,6% |
| Total · negres | 682 | 307 45,0% | 123 18,0% | 252 37,0% |
| Estàndard | 491 | 213 43,4% | 122 24,9% | 156 31,8% |
| Estàndard · blanques | 239 | 109 45,6% | 61 25,5% | 69 28,9% |
| Estàndard · negres | 252 | 104 41,3% | 61 24,2% | 87 34,5% |
| Ràpid | 868 | 425 49,0% | 126 14,5% | 317 36,5% |
| Ràpid · blanques | 438 | 222 50,7% | 64 14,6% | 152 34,7% |
| Ràpid · negres | 430 | 203 47,2% | 62 14,4% | 165 38,4% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 1314Victòries · 614Taules · 240Derrotes · 460Estàndard · 482Ràpid · 832Blanques · 654Negres · 660
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1314 | 614 46,7% | 240 18,3% | 460 35,0% |
| Total · blanques | 654 | 317 48,5% | 123 18,8% | 214 32,7% |
| Total · negres | 660 | 297 45,0% | 117 17,7% | 246 37,3% |
| Estàndard | 482 | 209 43,4% | 119 24,7% | 154 32,0% |
| Estàndard · blanques | 234 | 106 45,3% | 60 25,6% | 68 29,1% |
| Estàndard · negres | 248 | 103 41,5% | 59 23,8% | 86 34,7% |
| Ràpid | 832 | 405 48,7% | 121 14,5% | 306 36,8% |
| Ràpid · blanques | 420 | 211 50,2% | 63 15,0% | 146 34,8% |
| Ràpid · negres | 412 | 194 47,1% | 58 14,1% | 160 38,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1306Victòries · 609Taules · 239Derrotes · 458Estàndard · 482Ràpid · 824Blanques · 650Negres · 656
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1306 | 609 46,6% | 239 18,3% | 458 35,1% |
| Total · blanques | 650 | 315 48,5% | 122 18,8% | 213 32,8% |
| Total · negres | 656 | 294 44,8% | 117 17,8% | 245 37,4% |
| Estàndard | 482 | 209 43,4% | 119 24,7% | 154 32,0% |
| Estàndard · blanques | 234 | 106 45,3% | 60 25,6% | 68 29,1% |
| Estàndard · negres | 248 | 103 41,5% | 59 23,8% | 86 34,7% |
| Ràpid | 824 | 400 48,5% | 120 14,6% | 304 36,9% |
| Ràpid · blanques | 416 | 209 50,2% | 62 14,9% | 145 34,9% |
| Ràpid · negres | 408 | 191 46,8% | 58 14,2% | 159 39,0% |
