Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 205Victòries · 98Taules · 20Derrotes · 87Estàndard · 116Ràpid · 89Blanques · 98Negres · 107
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 205 | 98 47,8% | 20 9,8% | 87 42,4% |
| Total · blanques | 98 | 53 54,1% | 12 12,2% | 33 33,7% |
| Total · negres | 107 | 45 42,1% | 8 7,5% | 54 50,5% |
| Estàndard | 116 | 51 44,0% | 16 13,8% | 49 42,2% |
| Estàndard · blanques | 53 | 24 45,3% | 8 15,1% | 21 39,6% |
| Estàndard · negres | 63 | 27 42,9% | 8 12,7% | 28 44,4% |
| Ràpid | 89 | 47 52,8% | 4 4,5% | 38 42,7% |
| Ràpid · blanques | 45 | 29 64,4% | 4 8,9% | 12 26,7% |
| Ràpid · negres | 44 | 18 40,9% | 0 0,0% | 26 59,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 197Victòries · 94Taules · 19Derrotes · 84Estàndard · 116Ràpid · 81Blanques · 94Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 94 47,7% | 19 9,6% | 84 42,6% |
| Total · blanques | 94 | 53 56,4% | 11 11,7% | 30 31,9% |
| Total · negres | 103 | 41 39,8% | 8 7,8% | 54 52,4% |
| Estàndard | 116 | 51 44,0% | 16 13,8% | 49 42,2% |
| Estàndard · blanques | 53 | 24 45,3% | 8 15,1% | 21 39,6% |
| Estàndard · negres | 63 | 27 42,9% | 8 12,7% | 28 44,4% |
| Ràpid | 81 | 43 53,1% | 3 3,7% | 35 43,2% |
| Ràpid · blanques | 41 | 29 70,7% | 3 7,3% | 9 22,0% |
| Ràpid · negres | 40 | 14 35,0% | 0 0,0% | 26 65,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 197Victòries · 94Taules · 19Derrotes · 84Estàndard · 116Ràpid · 81Blanques · 94Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 94 47,7% | 19 9,6% | 84 42,6% |
| Total · blanques | 94 | 53 56,4% | 11 11,7% | 30 31,9% |
| Total · negres | 103 | 41 39,8% | 8 7,8% | 54 52,4% |
| Estàndard | 116 | 51 44,0% | 16 13,8% | 49 42,2% |
| Estàndard · blanques | 53 | 24 45,3% | 8 15,1% | 21 39,6% |
| Estàndard · negres | 63 | 27 42,9% | 8 12,7% | 28 44,4% |
| Ràpid | 81 | 43 53,1% | 3 3,7% | 35 43,2% |
| Ràpid · blanques | 41 | 29 70,7% | 3 7,3% | 9 22,0% |
| Ràpid · negres | 40 | 14 35,0% | 0 0,0% | 26 65,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 197Victòries · 94Taules · 19Derrotes · 84Estàndard · 116Ràpid · 81Blanques · 94Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 94 47,7% | 19 9,6% | 84 42,6% |
| Total · blanques | 94 | 53 56,4% | 11 11,7% | 30 31,9% |
| Total · negres | 103 | 41 39,8% | 8 7,8% | 54 52,4% |
| Estàndard | 116 | 51 44,0% | 16 13,8% | 49 42,2% |
| Estàndard · blanques | 53 | 24 45,3% | 8 15,1% | 21 39,6% |
| Estàndard · negres | 63 | 27 42,9% | 8 12,7% | 28 44,4% |
| Ràpid | 81 | 43 53,1% | 3 3,7% | 35 43,2% |
| Ràpid · blanques | 41 | 29 70,7% | 3 7,3% | 9 22,0% |
| Ràpid · negres | 40 | 14 35,0% | 0 0,0% | 26 65,0% |
