Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+44 partides des de 2026-09-01
Partides · 1466Victòries · 794Taules · 234Derrotes · 438Estàndard · 455Ràpid · 1011Blanques · 725Negres · 741
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1466 | 794 54,2% | 234 16,0% | 438 29,9% |
| Total · blanques | 725 | 395 54,5% | 114 15,7% | 216 29,8% |
| Total · negres | 741 | 399 53,9% | 120 16,2% | 222 30,0% |
| Estàndard | 455 | 230 50,6% | 110 24,2% | 115 25,3% |
| Estàndard · blanques | 226 | 116 51,3% | 57 25,2% | 53 23,5% |
| Estàndard · negres | 229 | 114 49,8% | 53 23,1% | 62 27,1% |
| Ràpid | 1011 | 564 55,8% | 124 12,3% | 323 32,0% |
| Ràpid · blanques | 499 | 279 55,9% | 57 11,4% | 163 32,7% |
| Ràpid · negres | 512 | 285 55,7% | 67 13,1% | 160 31,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1422Victòries · 769Taules · 228Derrotes · 425Estàndard · 455Ràpid · 967Blanques · 703Negres · 719
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1422 | 769 54,1% | 228 16,0% | 425 29,9% |
| Total · blanques | 703 | 383 54,5% | 111 15,8% | 209 29,7% |
| Total · negres | 719 | 386 53,7% | 117 16,3% | 216 30,0% |
| Estàndard | 455 | 230 50,6% | 110 24,2% | 115 25,3% |
| Estàndard · blanques | 226 | 116 51,3% | 57 25,2% | 53 23,5% |
| Estàndard · negres | 229 | 114 49,8% | 53 23,1% | 62 27,1% |
| Ràpid | 967 | 539 55,7% | 118 12,2% | 310 32,1% |
| Ràpid · blanques | 477 | 267 56,0% | 54 11,3% | 156 32,7% |
| Ràpid · negres | 490 | 272 55,5% | 64 13,1% | 154 31,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1422Victòries · 769Taules · 228Derrotes · 425Estàndard · 455Ràpid · 967Blanques · 703Negres · 719
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1422 | 769 54,1% | 228 16,0% | 425 29,9% |
| Total · blanques | 703 | 383 54,5% | 111 15,8% | 209 29,7% |
| Total · negres | 719 | 386 53,7% | 117 16,3% | 216 30,0% |
| Estàndard | 455 | 230 50,6% | 110 24,2% | 115 25,3% |
| Estàndard · blanques | 226 | 116 51,3% | 57 25,2% | 53 23,5% |
| Estàndard · negres | 229 | 114 49,8% | 53 23,1% | 62 27,1% |
| Ràpid | 967 | 539 55,7% | 118 12,2% | 310 32,1% |
| Ràpid · blanques | 477 | 267 56,0% | 54 11,3% | 156 32,7% |
| Ràpid · negres | 490 | 272 55,5% | 64 13,1% | 154 31,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1422Victòries · 769Taules · 228Derrotes · 425Estàndard · 455Ràpid · 967Blanques · 703Negres · 719
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1422 | 769 54,1% | 228 16,0% | 425 29,9% |
| Total · blanques | 703 | 383 54,5% | 111 15,8% | 209 29,7% |
| Total · negres | 719 | 386 53,7% | 117 16,3% | 216 30,0% |
| Estàndard | 455 | 230 50,6% | 110 24,2% | 115 25,3% |
| Estàndard · blanques | 226 | 116 51,3% | 57 25,2% | 53 23,5% |
| Estàndard · negres | 229 | 114 49,8% | 53 23,1% | 62 27,1% |
| Ràpid | 967 | 539 55,7% | 118 12,2% | 310 32,1% |
| Ràpid · blanques | 477 | 267 56,0% | 54 11,3% | 156 32,7% |
| Ràpid · negres | 490 | 272 55,5% | 64 13,1% | 154 31,4% |
