Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 1458Victòries · 763Taules · 340Derrotes · 355Estàndard · 942Ràpid · 516Blanques · 745Negres · 713
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1458 | 763 52,3% | 340 23,3% | 355 24,4% |
| Total · blanques | 745 | 407 54,6% | 178 23,9% | 160 21,5% |
| Total · negres | 713 | 356 49,9% | 162 22,7% | 195 27,4% |
| Estàndard | 942 | 452 48,0% | 253 26,9% | 237 25,2% |
| Estàndard · blanques | 477 | 233 48,9% | 137 28,7% | 107 22,4% |
| Estàndard · negres | 465 | 219 47,1% | 116 25,0% | 130 28,0% |
| Ràpid | 516 | 311 60,3% | 87 16,9% | 118 22,9% |
| Ràpid · blanques | 268 | 174 64,9% | 41 15,3% | 53 19,8% |
| Ràpid · negres | 248 | 137 55,2% | 46 18,6% | 65 26,2% |
Captura 2026-09-01
+17 partides des de 2026-08-01
Partides · 1449Victòries · 759Taules · 337Derrotes · 353Estàndard · 942Ràpid · 507Blanques · 741Negres · 708
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1449 | 759 52,4% | 337 23,3% | 353 24,4% |
| Total · blanques | 741 | 404 54,5% | 177 23,9% | 160 21,6% |
| Total · negres | 708 | 355 50,1% | 160 22,6% | 193 27,3% |
| Estàndard | 942 | 452 48,0% | 253 26,9% | 237 25,2% |
| Estàndard · blanques | 477 | 233 48,9% | 137 28,7% | 107 22,4% |
| Estàndard · negres | 465 | 219 47,1% | 116 25,0% | 130 28,0% |
| Ràpid | 507 | 307 60,6% | 84 16,6% | 116 22,9% |
| Ràpid · blanques | 264 | 171 64,8% | 40 15,2% | 53 20,1% |
| Ràpid · negres | 243 | 136 56,0% | 44 18,1% | 63 25,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1432Victòries · 750Taules · 334Derrotes · 348Estàndard · 934Ràpid · 498Blanques · 732Negres · 700
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1432 | 750 52,4% | 334 23,3% | 348 24,3% |
| Total · blanques | 732 | 399 54,5% | 175 23,9% | 158 21,6% |
| Total · negres | 700 | 351 50,1% | 159 22,7% | 190 27,1% |
| Estàndard | 934 | 448 48,0% | 252 27,0% | 234 25,1% |
| Estàndard · blanques | 473 | 231 48,8% | 136 28,8% | 106 22,4% |
| Estàndard · negres | 461 | 217 47,1% | 116 25,2% | 128 27,8% |
| Ràpid | 498 | 302 60,6% | 82 16,5% | 114 22,9% |
| Ràpid · blanques | 259 | 168 64,9% | 39 15,1% | 52 20,1% |
| Ràpid · negres | 239 | 134 56,1% | 43 18,0% | 62 25,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1432Victòries · 750Taules · 334Derrotes · 348Estàndard · 934Ràpid · 498Blanques · 732Negres · 700
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1432 | 750 52,4% | 334 23,3% | 348 24,3% |
| Total · blanques | 732 | 399 54,5% | 175 23,9% | 158 21,6% |
| Total · negres | 700 | 351 50,1% | 159 22,7% | 190 27,1% |
| Estàndard | 934 | 448 48,0% | 252 27,0% | 234 25,1% |
| Estàndard · blanques | 473 | 231 48,8% | 136 28,8% | 106 22,4% |
| Estàndard · negres | 461 | 217 47,1% | 116 25,2% | 128 27,8% |
| Ràpid | 498 | 302 60,6% | 82 16,5% | 114 22,9% |
| Ràpid · blanques | 259 | 168 64,9% | 39 15,1% | 52 20,1% |
| Ràpid · negres | 239 | 134 56,1% | 43 18,0% | 62 25,9% |
