Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 176Victòries · 71Taules · 42Derrotes · 63Estàndard · 71Ràpid · 105Blanques · 84Negres · 92
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 176 | 71 40,3% | 42 23,9% | 63 35,8% |
| Total · blanques | 84 | 38 45,2% | 17 20,2% | 29 34,5% |
| Total · negres | 92 | 33 35,9% | 25 27,2% | 34 37,0% |
| Estàndard | 71 | 24 33,8% | 26 36,6% | 21 29,6% |
| Estàndard · blanques | 31 | 14 45,2% | 10 32,3% | 7 22,6% |
| Estàndard · negres | 40 | 10 25,0% | 16 40,0% | 14 35,0% |
| Ràpid | 105 | 47 44,8% | 16 15,2% | 42 40,0% |
| Ràpid · blanques | 53 | 24 45,3% | 7 13,2% | 22 41,5% |
| Ràpid · negres | 52 | 23 44,2% | 9 17,3% | 20 38,5% |
Captura 2026-09-01
+17 partides des de 2026-08-01
Partides · 176Victòries · 71Taules · 42Derrotes · 63Estàndard · 71Ràpid · 105Blanques · 84Negres · 92
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 176 | 71 40,3% | 42 23,9% | 63 35,8% |
| Total · blanques | 84 | 38 45,2% | 17 20,2% | 29 34,5% |
| Total · negres | 92 | 33 35,9% | 25 27,2% | 34 37,0% |
| Estàndard | 71 | 24 33,8% | 26 36,6% | 21 29,6% |
| Estàndard · blanques | 31 | 14 45,2% | 10 32,3% | 7 22,6% |
| Estàndard · negres | 40 | 10 25,0% | 16 40,0% | 14 35,0% |
| Ràpid | 105 | 47 44,8% | 16 15,2% | 42 40,0% |
| Ràpid · blanques | 53 | 24 45,3% | 7 13,2% | 22 41,5% |
| Ràpid · negres | 52 | 23 44,2% | 9 17,3% | 20 38,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 159Victòries · 64Taules · 39Derrotes · 56Estàndard · 71Ràpid · 88Blanques · 75Negres · 84
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 159 | 64 40,3% | 39 24,5% | 56 35,2% |
| Total · blanques | 75 | 34 45,3% | 17 22,7% | 24 32,0% |
| Total · negres | 84 | 30 35,7% | 22 26,2% | 32 38,1% |
| Estàndard | 71 | 24 33,8% | 26 36,6% | 21 29,6% |
| Estàndard · blanques | 31 | 14 45,2% | 10 32,3% | 7 22,6% |
| Estàndard · negres | 40 | 10 25,0% | 16 40,0% | 14 35,0% |
| Ràpid | 88 | 40 45,5% | 13 14,8% | 35 39,8% |
| Ràpid · blanques | 44 | 20 45,5% | 7 15,9% | 17 38,6% |
| Ràpid · negres | 44 | 20 45,5% | 6 13,6% | 18 40,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 159Victòries · 64Taules · 39Derrotes · 56Estàndard · 71Ràpid · 88Blanques · 75Negres · 84
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 159 | 64 40,3% | 39 24,5% | 56 35,2% |
| Total · blanques | 75 | 34 45,3% | 17 22,7% | 24 32,0% |
| Total · negres | 84 | 30 35,7% | 22 26,2% | 32 38,1% |
| Estàndard | 71 | 24 33,8% | 26 36,6% | 21 29,6% |
| Estàndard · blanques | 31 | 14 45,2% | 10 32,3% | 7 22,6% |
| Estàndard · negres | 40 | 10 25,0% | 16 40,0% | 14 35,0% |
| Ràpid | 88 | 40 45,5% | 13 14,8% | 35 39,8% |
| Ràpid · blanques | 44 | 20 45,5% | 7 15,9% | 17 38,6% |
| Ràpid · negres | 44 | 20 45,5% | 6 13,6% | 18 40,9% |
