Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 61Victòries · 27Taules · 7Derrotes · 27Estàndard · 44Ràpid · 17Blanques · 31Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 61 | 27 44,3% | 7 11,5% | 27 44,3% |
| Total · blanques | 31 | 11 35,5% | 6 19,4% | 14 45,2% |
| Total · negres | 30 | 16 53,3% | 1 3,3% | 13 43,3% |
| Estàndard | 44 | 19 43,2% | 6 13,6% | 19 43,2% |
| Estàndard · blanques | 22 | 7 31,8% | 5 22,7% | 10 45,5% |
| Estàndard · negres | 22 | 12 54,6% | 1 4,6% | 9 40,9% |
| Ràpid | 17 | 8 47,1% | 1 5,9% | 8 47,1% |
| Ràpid · blanques | 9 | 4 44,4% | 1 11,1% | 4 44,4% |
| Ràpid · negres | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 53Victòries · 23Taules · 7Derrotes · 23Estàndard · 44Ràpid · 9Blanques · 27Negres · 26
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 53 | 23 43,4% | 7 13,2% | 23 43,4% |
| Total · blanques | 27 | 8 29,6% | 6 22,2% | 13 48,2% |
| Total · negres | 26 | 15 57,7% | 1 3,9% | 10 38,5% |
| Estàndard | 44 | 19 43,2% | 6 13,6% | 19 43,2% |
| Estàndard · blanques | 22 | 7 31,8% | 5 22,7% | 10 45,5% |
| Estàndard · negres | 22 | 12 54,6% | 1 4,6% | 9 40,9% |
| Ràpid | 9 | 4 44,4% | 1 11,1% | 4 44,4% |
| Ràpid · blanques | 5 | 1 20,0% | 1 20,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 44Victòries · 19Taules · 6Derrotes · 19Estàndard · 44Ràpid · 0Blanques · 22Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 44 | 19 43,2% | 6 13,6% | 19 43,2% |
| Total · blanques | 22 | 7 31,8% | 5 22,7% | 10 45,5% |
| Total · negres | 22 | 12 54,6% | 1 4,6% | 9 40,9% |
| Estàndard | 44 | 19 43,2% | 6 13,6% | 19 43,2% |
| Estàndard · blanques | 22 | 7 31,8% | 5 22,7% | 10 45,5% |
| Estàndard · negres | 22 | 12 54,6% | 1 4,6% | 9 40,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 44Victòries · 19Taules · 6Derrotes · 19Estàndard · 44Ràpid · 0Blanques · 22Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 44 | 19 43,2% | 6 13,6% | 19 43,2% |
| Total · blanques | 22 | 7 31,8% | 5 22,7% | 10 45,5% |
| Total · negres | 22 | 12 54,6% | 1 4,6% | 9 40,9% |
| Estàndard | 44 | 19 43,2% | 6 13,6% | 19 43,2% |
| Estàndard · blanques | 22 | 7 31,8% | 5 22,7% | 10 45,5% |
| Estàndard · negres | 22 | 12 54,6% | 1 4,6% | 9 40,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
