Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 1050Victòries · 368Taules · 230Derrotes · 452Estàndard · 532Ràpid · 518Blanques · 523Negres · 527
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1050 | 368 35,1% | 230 21,9% | 452 43,1% |
| Total · blanques | 523 | 196 37,5% | 129 24,7% | 198 37,9% |
| Total · negres | 527 | 172 32,6% | 101 19,2% | 254 48,2% |
| Estàndard | 532 | 182 34,2% | 139 26,1% | 211 39,7% |
| Estàndard · blanques | 264 | 94 35,6% | 76 28,8% | 94 35,6% |
| Estàndard · negres | 268 | 88 32,8% | 63 23,5% | 117 43,7% |
| Ràpid | 518 | 186 35,9% | 91 17,6% | 241 46,5% |
| Ràpid · blanques | 259 | 102 39,4% | 53 20,5% | 104 40,2% |
| Ràpid · negres | 259 | 84 32,4% | 38 14,7% | 137 52,9% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 1042Victòries · 365Taules · 229Derrotes · 448Estàndard · 532Ràpid · 510Blanques · 519Negres · 523
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1042 | 365 35,0% | 229 22,0% | 448 43,0% |
| Total · blanques | 519 | 195 37,6% | 128 24,7% | 196 37,8% |
| Total · negres | 523 | 170 32,5% | 101 19,3% | 252 48,2% |
| Estàndard | 532 | 182 34,2% | 139 26,1% | 211 39,7% |
| Estàndard · blanques | 264 | 94 35,6% | 76 28,8% | 94 35,6% |
| Estàndard · negres | 268 | 88 32,8% | 63 23,5% | 117 43,7% |
| Ràpid | 510 | 183 35,9% | 90 17,7% | 237 46,5% |
| Ràpid · blanques | 255 | 101 39,6% | 52 20,4% | 102 40,0% |
| Ràpid · negres | 255 | 82 32,2% | 38 14,9% | 135 52,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1024Victòries · 359Taules · 225Derrotes · 440Estàndard · 532Ràpid · 492Blanques · 510Negres · 514
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1024 | 359 35,1% | 225 22,0% | 440 43,0% |
| Total · blanques | 510 | 190 37,3% | 126 24,7% | 194 38,0% |
| Total · negres | 514 | 169 32,9% | 99 19,3% | 246 47,9% |
| Estàndard | 532 | 182 34,2% | 139 26,1% | 211 39,7% |
| Estàndard · blanques | 264 | 94 35,6% | 76 28,8% | 94 35,6% |
| Estàndard · negres | 268 | 88 32,8% | 63 23,5% | 117 43,7% |
| Ràpid | 492 | 177 36,0% | 86 17,5% | 229 46,5% |
| Ràpid · blanques | 246 | 96 39,0% | 50 20,3% | 100 40,7% |
| Ràpid · negres | 246 | 81 32,9% | 36 14,6% | 129 52,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1024Victòries · 359Taules · 225Derrotes · 440Estàndard · 532Ràpid · 492Blanques · 510Negres · 514
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1024 | 359 35,1% | 225 22,0% | 440 43,0% |
| Total · blanques | 510 | 190 37,3% | 126 24,7% | 194 38,0% |
| Total · negres | 514 | 169 32,9% | 99 19,3% | 246 47,9% |
| Estàndard | 532 | 182 34,2% | 139 26,1% | 211 39,7% |
| Estàndard · blanques | 264 | 94 35,6% | 76 28,8% | 94 35,6% |
| Estàndard · negres | 268 | 88 32,8% | 63 23,5% | 117 43,7% |
| Ràpid | 492 | 177 36,0% | 86 17,5% | 229 46,5% |
| Ràpid · blanques | 246 | 96 39,0% | 50 20,3% | 100 40,7% |
| Ràpid · negres | 246 | 81 32,9% | 36 14,6% | 129 52,4% |
