Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 320Victòries · 123Taules · 70Derrotes · 127Estàndard · 157Ràpid · 163Blanques · 161Negres · 159
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 320 | 123 38,4% | 70 21,9% | 127 39,7% |
| Total · blanques | 161 | 73 45,3% | 35 21,7% | 53 32,9% |
| Total · negres | 159 | 50 31,5% | 35 22,0% | 74 46,5% |
| Estàndard | 157 | 60 38,2% | 45 28,7% | 52 33,1% |
| Estàndard · blanques | 76 | 31 40,8% | 22 29,0% | 23 30,3% |
| Estàndard · negres | 81 | 29 35,8% | 23 28,4% | 29 35,8% |
| Ràpid | 163 | 63 38,7% | 25 15,3% | 75 46,0% |
| Ràpid · blanques | 85 | 42 49,4% | 13 15,3% | 30 35,3% |
| Ràpid · negres | 78 | 21 26,9% | 12 15,4% | 45 57,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 313Victòries · 121Taules · 70Derrotes · 122Estàndard · 157Ràpid · 156Blanques · 157Negres · 156
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 313 | 121 38,7% | 70 22,4% | 122 39,0% |
| Total · blanques | 157 | 72 45,9% | 35 22,3% | 50 31,9% |
| Total · negres | 156 | 49 31,4% | 35 22,4% | 72 46,2% |
| Estàndard | 157 | 60 38,2% | 45 28,7% | 52 33,1% |
| Estàndard · blanques | 76 | 31 40,8% | 22 29,0% | 23 30,3% |
| Estàndard · negres | 81 | 29 35,8% | 23 28,4% | 29 35,8% |
| Ràpid | 156 | 61 39,1% | 25 16,0% | 70 44,9% |
| Ràpid · blanques | 81 | 41 50,6% | 13 16,1% | 27 33,3% |
| Ràpid · negres | 75 | 20 26,7% | 12 16,0% | 43 57,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 304Victòries · 117Taules · 69Derrotes · 118Estàndard · 157Ràpid · 147Blanques · 152Negres · 152
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 304 | 117 38,5% | 69 22,7% | 118 38,8% |
| Total · blanques | 152 | 68 44,7% | 34 22,4% | 50 32,9% |
| Total · negres | 152 | 49 32,2% | 35 23,0% | 68 44,7% |
| Estàndard | 157 | 60 38,2% | 45 28,7% | 52 33,1% |
| Estàndard · blanques | 76 | 31 40,8% | 22 29,0% | 23 30,3% |
| Estàndard · negres | 81 | 29 35,8% | 23 28,4% | 29 35,8% |
| Ràpid | 147 | 57 38,8% | 24 16,3% | 66 44,9% |
| Ràpid · blanques | 76 | 37 48,7% | 12 15,8% | 27 35,5% |
| Ràpid · negres | 71 | 20 28,2% | 12 16,9% | 39 54,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 304Victòries · 117Taules · 69Derrotes · 118Estàndard · 157Ràpid · 147Blanques · 152Negres · 152
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 304 | 117 38,5% | 69 22,7% | 118 38,8% |
| Total · blanques | 152 | 68 44,7% | 34 22,4% | 50 32,9% |
| Total · negres | 152 | 49 32,2% | 35 23,0% | 68 44,7% |
| Estàndard | 157 | 60 38,2% | 45 28,7% | 52 33,1% |
| Estàndard · blanques | 76 | 31 40,8% | 22 29,0% | 23 30,3% |
| Estàndard · negres | 81 | 29 35,8% | 23 28,4% | 29 35,8% |
| Ràpid | 147 | 57 38,8% | 24 16,3% | 66 44,9% |
| Ràpid · blanques | 76 | 37 48,7% | 12 15,8% | 27 35,5% |
| Ràpid · negres | 71 | 20 28,2% | 12 16,9% | 39 54,9% |
