Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 165Victòries · 73Taules · 37Derrotes · 55Estàndard · 157Ràpid · 8Blanques · 97Negres · 68
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 165 | 73 44,2% | 37 22,4% | 55 33,3% |
| Total · blanques | 97 | 41 42,3% | 25 25,8% | 31 32,0% |
| Total · negres | 68 | 32 47,1% | 12 17,7% | 24 35,3% |
| Estàndard | 157 | 69 44,0% | 35 22,3% | 53 33,8% |
| Estàndard · blanques | 93 | 39 41,9% | 25 26,9% | 29 31,2% |
| Estàndard · negres | 64 | 30 46,9% | 10 15,6% | 24 37,5% |
| Ràpid | 8 | 4 50,0% | 2 25,0% | 2 25,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 2 50,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 157Victòries · 69Taules · 35Derrotes · 53Estàndard · 157Ràpid · 0Blanques · 93Negres · 64
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 157 | 69 44,0% | 35 22,3% | 53 33,8% |
| Total · blanques | 93 | 39 41,9% | 25 26,9% | 29 31,2% |
| Total · negres | 64 | 30 46,9% | 10 15,6% | 24 37,5% |
| Estàndard | 157 | 69 44,0% | 35 22,3% | 53 33,8% |
| Estàndard · blanques | 93 | 39 41,9% | 25 26,9% | 29 31,2% |
| Estàndard · negres | 64 | 30 46,9% | 10 15,6% | 24 37,5% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 148Victòries · 66Taules · 32Derrotes · 50Estàndard · 148Ràpid · 0Blanques · 88Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 148 | 66 44,6% | 32 21,6% | 50 33,8% |
| Total · blanques | 88 | 37 42,1% | 22 25,0% | 29 33,0% |
| Total · negres | 60 | 29 48,3% | 10 16,7% | 21 35,0% |
| Estàndard | 148 | 66 44,6% | 32 21,6% | 50 33,8% |
| Estàndard · blanques | 88 | 37 42,1% | 22 25,0% | 29 33,0% |
| Estàndard · negres | 60 | 29 48,3% | 10 16,7% | 21 35,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 148Victòries · 66Taules · 32Derrotes · 50Estàndard · 148Ràpid · 0Blanques · 88Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 148 | 66 44,6% | 32 21,6% | 50 33,8% |
| Total · blanques | 88 | 37 42,1% | 22 25,0% | 29 33,0% |
| Total · negres | 60 | 29 48,3% | 10 16,7% | 21 35,0% |
| Estàndard | 148 | 66 44,6% | 32 21,6% | 50 33,8% |
| Estàndard · blanques | 88 | 37 42,1% | 22 25,0% | 29 33,0% |
| Estàndard · negres | 60 | 29 48,3% | 10 16,7% | 21 35,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
