Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+27 partides des de 2026-09-01
Partides · 2172Victòries · 1024Taules · 516Derrotes · 632Estàndard · 1564Ràpid · 608Blanques · 1098Negres · 1074
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2172 | 1024 47,2% | 516 23,8% | 632 29,1% |
| Total · blanques | 1098 | 553 50,4% | 244 22,2% | 301 27,4% |
| Total · negres | 1074 | 471 43,9% | 272 25,3% | 331 30,8% |
| Estàndard | 1564 | 697 44,6% | 447 28,6% | 420 26,9% |
| Estàndard · blanques | 792 | 380 48,0% | 210 26,5% | 202 25,5% |
| Estàndard · negres | 772 | 317 41,1% | 237 30,7% | 218 28,2% |
| Ràpid | 608 | 327 53,8% | 69 11,4% | 212 34,9% |
| Ràpid · blanques | 306 | 173 56,5% | 34 11,1% | 99 32,4% |
| Ràpid · negres | 302 | 154 51,0% | 35 11,6% | 113 37,4% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 2145Victòries · 1011Taules · 510Derrotes · 624Estàndard · 1555Ràpid · 590Blanques · 1085Negres · 1060
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2145 | 1011 47,1% | 510 23,8% | 624 29,1% |
| Total · blanques | 1085 | 547 50,4% | 242 22,3% | 296 27,3% |
| Total · negres | 1060 | 464 43,8% | 268 25,3% | 328 30,9% |
| Estàndard | 1555 | 695 44,7% | 442 28,4% | 418 26,9% |
| Estàndard · blanques | 788 | 379 48,1% | 208 26,4% | 201 25,5% |
| Estàndard · negres | 767 | 316 41,2% | 234 30,5% | 217 28,3% |
| Ràpid | 590 | 316 53,6% | 68 11,5% | 206 34,9% |
| Ràpid · blanques | 297 | 168 56,6% | 34 11,5% | 95 32,0% |
| Ràpid · negres | 293 | 148 50,5% | 34 11,6% | 111 37,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 2137Victòries · 1006Taules · 510Derrotes · 621Estàndard · 1555Ràpid · 582Blanques · 1081Negres · 1056
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2137 | 1006 47,1% | 510 23,9% | 621 29,1% |
| Total · blanques | 1081 | 543 50,2% | 242 22,4% | 296 27,4% |
| Total · negres | 1056 | 463 43,8% | 268 25,4% | 325 30,8% |
| Estàndard | 1555 | 695 44,7% | 442 28,4% | 418 26,9% |
| Estàndard · blanques | 788 | 379 48,1% | 208 26,4% | 201 25,5% |
| Estàndard · negres | 767 | 316 41,2% | 234 30,5% | 217 28,3% |
| Ràpid | 582 | 311 53,4% | 68 11,7% | 203 34,9% |
| Ràpid · blanques | 293 | 164 56,0% | 34 11,6% | 95 32,4% |
| Ràpid · negres | 289 | 147 50,9% | 34 11,8% | 108 37,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 2137Victòries · 1006Taules · 510Derrotes · 621Estàndard · 1555Ràpid · 582Blanques · 1081Negres · 1056
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2137 | 1006 47,1% | 510 23,9% | 621 29,1% |
| Total · blanques | 1081 | 543 50,2% | 242 22,4% | 296 27,4% |
| Total · negres | 1056 | 463 43,8% | 268 25,4% | 325 30,8% |
| Estàndard | 1555 | 695 44,7% | 442 28,4% | 418 26,9% |
| Estàndard · blanques | 788 | 379 48,1% | 208 26,4% | 201 25,5% |
| Estàndard · negres | 767 | 316 41,2% | 234 30,5% | 217 28,3% |
| Ràpid | 582 | 311 53,4% | 68 11,7% | 203 34,9% |
| Ràpid · blanques | 293 | 164 56,0% | 34 11,6% | 95 32,4% |
| Ràpid · negres | 289 | 147 50,9% | 34 11,8% | 108 37,4% |
