Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 599Victòries · 287Taules · 142Derrotes · 170Estàndard · 564Ràpid · 35Blanques · 300Negres · 299
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 599 | 287 47,9% | 142 23,7% | 170 28,4% |
| Total · blanques | 300 | 150 50,0% | 61 20,3% | 89 29,7% |
| Total · negres | 299 | 137 45,8% | 81 27,1% | 81 27,1% |
| Estàndard | 564 | 271 48,1% | 141 25,0% | 152 27,0% |
| Estàndard · blanques | 281 | 140 49,8% | 61 21,7% | 80 28,5% |
| Estàndard · negres | 283 | 131 46,3% | 80 28,3% | 72 25,4% |
| Ràpid | 35 | 16 45,7% | 1 2,9% | 18 51,4% |
| Ràpid · blanques | 19 | 10 52,6% | 0 0,0% | 9 47,4% |
| Ràpid · negres | 16 | 6 37,5% | 1 6,3% | 9 56,3% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 599Victòries · 287Taules · 142Derrotes · 170Estàndard · 564Ràpid · 35Blanques · 300Negres · 299
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 599 | 287 47,9% | 142 23,7% | 170 28,4% |
| Total · blanques | 300 | 150 50,0% | 61 20,3% | 89 29,7% |
| Total · negres | 299 | 137 45,8% | 81 27,1% | 81 27,1% |
| Estàndard | 564 | 271 48,1% | 141 25,0% | 152 27,0% |
| Estàndard · blanques | 281 | 140 49,8% | 61 21,7% | 80 28,5% |
| Estàndard · negres | 283 | 131 46,3% | 80 28,3% | 72 25,4% |
| Ràpid | 35 | 16 45,7% | 1 2,9% | 18 51,4% |
| Ràpid · blanques | 19 | 10 52,6% | 0 0,0% | 9 47,4% |
| Ràpid · negres | 16 | 6 37,5% | 1 6,3% | 9 56,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 581Victòries · 279Taules · 140Derrotes · 162Estàndard · 555Ràpid · 26Blanques · 291Negres · 290
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 581 | 279 48,0% | 140 24,1% | 162 27,9% |
| Total · blanques | 291 | 145 49,8% | 60 20,6% | 86 29,6% |
| Total · negres | 290 | 134 46,2% | 80 27,6% | 76 26,2% |
| Estàndard | 555 | 266 47,9% | 140 25,2% | 149 26,9% |
| Estàndard · blanques | 277 | 137 49,5% | 60 21,7% | 80 28,9% |
| Estàndard · negres | 278 | 129 46,4% | 80 28,8% | 69 24,8% |
| Ràpid | 26 | 13 50,0% | 0 0,0% | 13 50,0% |
| Ràpid · blanques | 14 | 8 57,1% | 0 0,0% | 6 42,9% |
| Ràpid · negres | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 581Victòries · 279Taules · 140Derrotes · 162Estàndard · 555Ràpid · 26Blanques · 291Negres · 290
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 581 | 279 48,0% | 140 24,1% | 162 27,9% |
| Total · blanques | 291 | 145 49,8% | 60 20,6% | 86 29,6% |
| Total · negres | 290 | 134 46,2% | 80 27,6% | 76 26,2% |
| Estàndard | 555 | 266 47,9% | 140 25,2% | 149 26,9% |
| Estàndard · blanques | 277 | 137 49,5% | 60 21,7% | 80 28,9% |
| Estàndard · negres | 278 | 129 46,4% | 80 28,8% | 69 24,8% |
| Ràpid | 26 | 13 50,0% | 0 0,0% | 13 50,0% |
| Ràpid · blanques | 14 | 8 57,1% | 0 0,0% | 6 42,9% |
| Ràpid · negres | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
