Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+43 partides des de 2026-09-01
Partides · 1555Victòries · 982Taules · 254Derrotes · 319Estàndard · 657Ràpid · 898Blanques · 779Negres · 776
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1555 | 982 63,2% | 254 16,3% | 319 20,5% |
| Total · blanques | 779 | 531 68,2% | 112 14,4% | 136 17,5% |
| Total · negres | 776 | 451 58,1% | 142 18,3% | 183 23,6% |
| Estàndard | 657 | 380 57,8% | 142 21,6% | 135 20,6% |
| Estàndard · blanques | 333 | 207 62,2% | 63 18,9% | 63 18,9% |
| Estàndard · negres | 324 | 173 53,4% | 79 24,4% | 72 22,2% |
| Ràpid | 898 | 602 67,0% | 112 12,5% | 184 20,5% |
| Ràpid · blanques | 446 | 324 72,7% | 49 11,0% | 73 16,4% |
| Ràpid · negres | 452 | 278 61,5% | 63 13,9% | 111 24,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1512Victòries · 955Taules · 246Derrotes · 311Estàndard · 640Ràpid · 872Blanques · 758Negres · 754
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1512 | 955 63,2% | 246 16,3% | 311 20,6% |
| Total · blanques | 758 | 517 68,2% | 109 14,4% | 132 17,4% |
| Total · negres | 754 | 438 58,1% | 137 18,2% | 179 23,7% |
| Estàndard | 640 | 372 58,1% | 137 21,4% | 131 20,5% |
| Estàndard · blanques | 325 | 203 62,5% | 62 19,1% | 60 18,5% |
| Estàndard · negres | 315 | 169 53,7% | 75 23,8% | 71 22,5% |
| Ràpid | 872 | 583 66,9% | 109 12,5% | 180 20,6% |
| Ràpid · blanques | 433 | 314 72,5% | 47 10,9% | 72 16,6% |
| Ràpid · negres | 439 | 269 61,3% | 62 14,1% | 108 24,6% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 1512Victòries · 955Taules · 246Derrotes · 311Estàndard · 640Ràpid · 872Blanques · 758Negres · 754
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1512 | 955 63,2% | 246 16,3% | 311 20,6% |
| Total · blanques | 758 | 517 68,2% | 109 14,4% | 132 17,4% |
| Total · negres | 754 | 438 58,1% | 137 18,2% | 179 23,7% |
| Estàndard | 640 | 372 58,1% | 137 21,4% | 131 20,5% |
| Estàndard · blanques | 325 | 203 62,5% | 62 19,1% | 60 18,5% |
| Estàndard · negres | 315 | 169 53,7% | 75 23,8% | 71 22,5% |
| Ràpid | 872 | 583 66,9% | 109 12,5% | 180 20,6% |
| Ràpid · blanques | 433 | 314 72,5% | 47 10,9% | 72 16,6% |
| Ràpid · negres | 439 | 269 61,3% | 62 14,1% | 108 24,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1503Victòries · 948Taules · 246Derrotes · 309Estàndard · 640Ràpid · 863Blanques · 753Negres · 750
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1503 | 948 63,1% | 246 16,4% | 309 20,6% |
| Total · blanques | 753 | 512 68,0% | 109 14,5% | 132 17,5% |
| Total · negres | 750 | 436 58,1% | 137 18,3% | 177 23,6% |
| Estàndard | 640 | 372 58,1% | 137 21,4% | 131 20,5% |
| Estàndard · blanques | 325 | 203 62,5% | 62 19,1% | 60 18,5% |
| Estàndard · negres | 315 | 169 53,7% | 75 23,8% | 71 22,5% |
| Ràpid | 863 | 576 66,7% | 109 12,6% | 178 20,6% |
| Ràpid · blanques | 428 | 309 72,2% | 47 11,0% | 72 16,8% |
| Ràpid · negres | 435 | 267 61,4% | 62 14,3% | 106 24,4% |
