Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 529Victòries · 234Taules · 96Derrotes · 199Estàndard · 323Ràpid · 206Blanques · 274Negres · 255
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 529 | 234 44,2% | 96 18,2% | 199 37,6% |
| Total · blanques | 274 | 124 45,3% | 47 17,2% | 103 37,6% |
| Total · negres | 255 | 110 43,1% | 49 19,2% | 96 37,7% |
| Estàndard | 323 | 141 43,7% | 75 23,2% | 107 33,1% |
| Estàndard · blanques | 167 | 79 47,3% | 37 22,2% | 51 30,5% |
| Estàndard · negres | 156 | 62 39,7% | 38 24,4% | 56 35,9% |
| Ràpid | 206 | 93 45,2% | 21 10,2% | 92 44,7% |
| Ràpid · blanques | 107 | 45 42,1% | 10 9,4% | 52 48,6% |
| Ràpid · negres | 99 | 48 48,5% | 11 11,1% | 40 40,4% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 529Victòries · 234Taules · 96Derrotes · 199Estàndard · 323Ràpid · 206Blanques · 274Negres · 255
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 529 | 234 44,2% | 96 18,2% | 199 37,6% |
| Total · blanques | 274 | 124 45,3% | 47 17,2% | 103 37,6% |
| Total · negres | 255 | 110 43,1% | 49 19,2% | 96 37,7% |
| Estàndard | 323 | 141 43,7% | 75 23,2% | 107 33,1% |
| Estàndard · blanques | 167 | 79 47,3% | 37 22,2% | 51 30,5% |
| Estàndard · negres | 156 | 62 39,7% | 38 24,4% | 56 35,9% |
| Ràpid | 206 | 93 45,2% | 21 10,2% | 92 44,7% |
| Ràpid · blanques | 107 | 45 42,1% | 10 9,4% | 52 48,6% |
| Ràpid · negres | 99 | 48 48,5% | 11 11,1% | 40 40,4% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 529Victòries · 234Taules · 96Derrotes · 199Estàndard · 323Ràpid · 206Blanques · 274Negres · 255
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 529 | 234 44,2% | 96 18,2% | 199 37,6% |
| Total · blanques | 274 | 124 45,3% | 47 17,2% | 103 37,6% |
| Total · negres | 255 | 110 43,1% | 49 19,2% | 96 37,7% |
| Estàndard | 323 | 141 43,7% | 75 23,2% | 107 33,1% |
| Estàndard · blanques | 167 | 79 47,3% | 37 22,2% | 51 30,5% |
| Estàndard · negres | 156 | 62 39,7% | 38 24,4% | 56 35,9% |
| Ràpid | 206 | 93 45,2% | 21 10,2% | 92 44,7% |
| Ràpid · blanques | 107 | 45 42,1% | 10 9,4% | 52 48,6% |
| Ràpid · negres | 99 | 48 48,5% | 11 11,1% | 40 40,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 520Victòries · 230Taules · 95Derrotes · 195Estàndard · 323Ràpid · 197Blanques · 270Negres · 250
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 520 | 230 44,2% | 95 18,3% | 195 37,5% |
| Total · blanques | 270 | 123 45,6% | 47 17,4% | 100 37,0% |
| Total · negres | 250 | 107 42,8% | 48 19,2% | 95 38,0% |
| Estàndard | 323 | 141 43,7% | 75 23,2% | 107 33,1% |
| Estàndard · blanques | 167 | 79 47,3% | 37 22,2% | 51 30,5% |
| Estàndard · negres | 156 | 62 39,7% | 38 24,4% | 56 35,9% |
| Ràpid | 197 | 89 45,2% | 20 10,2% | 88 44,7% |
| Ràpid · blanques | 103 | 44 42,7% | 10 9,7% | 49 47,6% |
| Ràpid · negres | 94 | 45 47,9% | 10 10,6% | 39 41,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 520Victòries · 230Taules · 95Derrotes · 195Estàndard · 323Ràpid · 197Blanques · 270Negres · 250
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 520 | 230 44,2% | 95 18,3% | 195 37,5% |
| Total · blanques | 270 | 123 45,6% | 47 17,4% | 100 37,0% |
| Total · negres | 250 | 107 42,8% | 48 19,2% | 95 38,0% |
| Estàndard | 323 | 141 43,7% | 75 23,2% | 107 33,1% |
| Estàndard · blanques | 167 | 79 47,3% | 37 22,2% | 51 30,5% |
| Estàndard · negres | 156 | 62 39,7% | 38 24,4% | 56 35,9% |
| Ràpid | 197 | 89 45,2% | 20 10,2% | 88 44,7% |
| Ràpid · blanques | 103 | 44 42,7% | 10 9,7% | 49 47,6% |
| Ràpid · negres | 94 | 45 47,9% | 10 10,6% | 39 41,5% |
