Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 110Victòries · 43Taules · 25Derrotes · 42Estàndard · 103Ràpid · 7Blanques · 50Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 110 | 43 39,1% | 25 22,7% | 42 38,2% |
| Total · blanques | 50 | 20 40,0% | 10 20,0% | 20 40,0% |
| Total · negres | 60 | 23 38,3% | 15 25,0% | 22 36,7% |
| Estàndard | 103 | 41 39,8% | 25 24,3% | 37 35,9% |
| Estàndard · blanques | 46 | 19 41,3% | 10 21,7% | 17 37,0% |
| Estàndard · negres | 57 | 22 38,6% | 15 26,3% | 20 35,1% |
| Ràpid | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 103Victòries · 41Taules · 25Derrotes · 37Estàndard · 103Ràpid · 0Blanques · 46Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 103 | 41 39,8% | 25 24,3% | 37 35,9% |
| Total · blanques | 46 | 19 41,3% | 10 21,7% | 17 37,0% |
| Total · negres | 57 | 22 38,6% | 15 26,3% | 20 35,1% |
| Estàndard | 103 | 41 39,8% | 25 24,3% | 37 35,9% |
| Estàndard · blanques | 46 | 19 41,3% | 10 21,7% | 17 37,0% |
| Estàndard · negres | 57 | 22 38,6% | 15 26,3% | 20 35,1% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 103Victòries · 41Taules · 25Derrotes · 37Estàndard · 103Ràpid · 0Blanques · 46Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 103 | 41 39,8% | 25 24,3% | 37 35,9% |
| Total · blanques | 46 | 19 41,3% | 10 21,7% | 17 37,0% |
| Total · negres | 57 | 22 38,6% | 15 26,3% | 20 35,1% |
| Estàndard | 103 | 41 39,8% | 25 24,3% | 37 35,9% |
| Estàndard · blanques | 46 | 19 41,3% | 10 21,7% | 17 37,0% |
| Estàndard · negres | 57 | 22 38,6% | 15 26,3% | 20 35,1% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 103Victòries · 41Taules · 25Derrotes · 37Estàndard · 103Ràpid · 0Blanques · 46Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 103 | 41 39,8% | 25 24,3% | 37 35,9% |
| Total · blanques | 46 | 19 41,3% | 10 21,7% | 17 37,0% |
| Total · negres | 57 | 22 38,6% | 15 26,3% | 20 35,1% |
| Estàndard | 103 | 41 39,8% | 25 24,3% | 37 35,9% |
| Estàndard · blanques | 46 | 19 41,3% | 10 21,7% | 17 37,0% |
| Estàndard · negres | 57 | 22 38,6% | 15 26,3% | 20 35,1% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
