Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 391Victòries · 154Taules · 70Derrotes · 167Estàndard · 261Ràpid · 130Blanques · 188Negres · 203
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 391 | 154 39,4% | 70 17,9% | 167 42,7% |
| Total · blanques | 188 | 80 42,6% | 40 21,3% | 68 36,2% |
| Total · negres | 203 | 74 36,5% | 30 14,8% | 99 48,8% |
| Estàndard | 261 | 106 40,6% | 58 22,2% | 97 37,2% |
| Estàndard · blanques | 121 | 48 39,7% | 34 28,1% | 39 32,2% |
| Estàndard · negres | 140 | 58 41,4% | 24 17,1% | 58 41,4% |
| Ràpid | 130 | 48 36,9% | 12 9,2% | 70 53,9% |
| Ràpid · blanques | 67 | 32 47,8% | 6 9,0% | 29 43,3% |
| Ràpid · negres | 63 | 16 25,4% | 6 9,5% | 41 65,1% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 391Victòries · 154Taules · 70Derrotes · 167Estàndard · 261Ràpid · 130Blanques · 188Negres · 203
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 391 | 154 39,4% | 70 17,9% | 167 42,7% |
| Total · blanques | 188 | 80 42,6% | 40 21,3% | 68 36,2% |
| Total · negres | 203 | 74 36,5% | 30 14,8% | 99 48,8% |
| Estàndard | 261 | 106 40,6% | 58 22,2% | 97 37,2% |
| Estàndard · blanques | 121 | 48 39,7% | 34 28,1% | 39 32,2% |
| Estàndard · negres | 140 | 58 41,4% | 24 17,1% | 58 41,4% |
| Ràpid | 130 | 48 36,9% | 12 9,2% | 70 53,9% |
| Ràpid · blanques | 67 | 32 47,8% | 6 9,0% | 29 43,3% |
| Ràpid · negres | 63 | 16 25,4% | 6 9,5% | 41 65,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 382Victòries · 150Taules · 70Derrotes · 162Estàndard · 261Ràpid · 121Blanques · 183Negres · 199
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 382 | 150 39,3% | 70 18,3% | 162 42,4% |
| Total · blanques | 183 | 78 42,6% | 40 21,9% | 65 35,5% |
| Total · negres | 199 | 72 36,2% | 30 15,1% | 97 48,7% |
| Estàndard | 261 | 106 40,6% | 58 22,2% | 97 37,2% |
| Estàndard · blanques | 121 | 48 39,7% | 34 28,1% | 39 32,2% |
| Estàndard · negres | 140 | 58 41,4% | 24 17,1% | 58 41,4% |
| Ràpid | 121 | 44 36,4% | 12 9,9% | 65 53,7% |
| Ràpid · blanques | 62 | 30 48,4% | 6 9,7% | 26 41,9% |
| Ràpid · negres | 59 | 14 23,7% | 6 10,2% | 39 66,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 382Victòries · 150Taules · 70Derrotes · 162Estàndard · 261Ràpid · 121Blanques · 183Negres · 199
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 382 | 150 39,3% | 70 18,3% | 162 42,4% |
| Total · blanques | 183 | 78 42,6% | 40 21,9% | 65 35,5% |
| Total · negres | 199 | 72 36,2% | 30 15,1% | 97 48,7% |
| Estàndard | 261 | 106 40,6% | 58 22,2% | 97 37,2% |
| Estàndard · blanques | 121 | 48 39,7% | 34 28,1% | 39 32,2% |
| Estàndard · negres | 140 | 58 41,4% | 24 17,1% | 58 41,4% |
| Ràpid | 121 | 44 36,4% | 12 9,9% | 65 53,7% |
| Ràpid · blanques | 62 | 30 48,4% | 6 9,7% | 26 41,9% |
| Ràpid · negres | 59 | 14 23,7% | 6 10,2% | 39 66,1% |
