Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 105Victòries · 19Taules · 6Derrotes · 80Estàndard · 36Ràpid · 69Blanques · 55Negres · 50
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 105 | 19 18,1% | 6 5,7% | 80 76,2% |
| Total · blanques | 55 | 14 25,5% | 3 5,5% | 38 69,1% |
| Total · negres | 50 | 5 10,0% | 3 6,0% | 42 84,0% |
| Estàndard | 36 | 10 27,8% | 2 5,6% | 24 66,7% |
| Estàndard · blanques | 19 | 6 31,6% | 1 5,3% | 12 63,2% |
| Estàndard · negres | 17 | 4 23,5% | 1 5,9% | 12 70,6% |
| Ràpid | 69 | 9 13,0% | 4 5,8% | 56 81,2% |
| Ràpid · blanques | 36 | 8 22,2% | 2 5,6% | 26 72,2% |
| Ràpid · negres | 33 | 1 3,0% | 2 6,1% | 30 90,9% |
Captura 2026-09-01
+39 partides des de 2026-08-01
Partides · 98Victòries · 19Taules · 6Derrotes · 73Estàndard · 36Ràpid · 62Blanques · 52Negres · 46
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 98 | 19 19,4% | 6 6,1% | 73 74,5% |
| Total · blanques | 52 | 14 26,9% | 3 5,8% | 35 67,3% |
| Total · negres | 46 | 5 10,9% | 3 6,5% | 38 82,6% |
| Estàndard | 36 | 10 27,8% | 2 5,6% | 24 66,7% |
| Estàndard · blanques | 19 | 6 31,6% | 1 5,3% | 12 63,2% |
| Estàndard · negres | 17 | 4 23,5% | 1 5,9% | 12 70,6% |
| Ràpid | 62 | 9 14,5% | 4 6,5% | 49 79,0% |
| Ràpid · blanques | 33 | 8 24,2% | 2 6,1% | 23 69,7% |
| Ràpid · negres | 29 | 1 3,5% | 2 6,9% | 26 89,7% |
Captura 2026-08-01
+27 partides des de 2026-07-01
Partides · 59Victòries · 14Taules · 1Derrotes · 44Estàndard · 28Ràpid · 31Blanques · 31Negres · 28
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 59 | 14 23,7% | 1 1,7% | 44 74,6% |
| Total · blanques | 31 | 9 29,0% | 0 0,0% | 22 71,0% |
| Total · negres | 28 | 5 17,9% | 1 3,6% | 22 78,6% |
| Estàndard | 28 | 9 32,1% | 1 3,6% | 18 64,3% |
| Estàndard · blanques | 15 | 5 33,3% | 0 0,0% | 10 66,7% |
| Estàndard · negres | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
| Ràpid | 31 | 5 16,1% | 0 0,0% | 26 83,9% |
| Ràpid · blanques | 16 | 4 25,0% | 0 0,0% | 12 75,0% |
| Ràpid · negres | 15 | 1 6,7% | 0 0,0% | 14 93,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 32Victòries · 8Taules · 1Derrotes · 23Estàndard · 21Ràpid · 11Blanques · 18Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 32 | 8 25,0% | 1 3,1% | 23 71,9% |
| Total · blanques | 18 | 6 33,3% | 0 0,0% | 12 66,7% |
| Total · negres | 14 | 2 14,3% | 1 7,1% | 11 78,6% |
| Estàndard | 21 | 7 33,3% | 1 4,8% | 13 61,9% |
| Estàndard · blanques | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
| Estàndard · negres | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Ràpid | 11 | 1 9,1% | 0 0,0% | 10 90,9% |
| Ràpid · blanques | 6 | 1 16,7% | 0 0,0% | 5 83,3% |
| Ràpid · negres | 5 | 0 0,0% | 0 0,0% | 5 100,0% |
