Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+24 partides des de 2026-09-01
Partides · 504Victòries · 186Taules · 97Derrotes · 221Estàndard · 175Ràpid · 329Blanques · 259Negres · 245
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 504 | 186 36,9% | 97 19,3% | 221 43,9% |
| Total · blanques | 259 | 98 37,8% | 57 22,0% | 104 40,2% |
| Total · negres | 245 | 88 35,9% | 40 16,3% | 117 47,8% |
| Estàndard | 175 | 65 37,1% | 33 18,9% | 77 44,0% |
| Estàndard · blanques | 91 | 37 40,7% | 16 17,6% | 38 41,8% |
| Estàndard · negres | 84 | 28 33,3% | 17 20,2% | 39 46,4% |
| Ràpid | 329 | 121 36,8% | 64 19,5% | 144 43,8% |
| Ràpid · blanques | 168 | 61 36,3% | 41 24,4% | 66 39,3% |
| Ràpid · negres | 161 | 60 37,3% | 23 14,3% | 78 48,5% |
Captura 2026-09-01
+59 partides des de 2026-08-01
Partides · 480Victòries · 177Taules · 92Derrotes · 211Estàndard · 159Ràpid · 321Blanques · 246Negres · 234
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 480 | 177 36,9% | 92 19,2% | 211 44,0% |
| Total · blanques | 246 | 91 37,0% | 55 22,4% | 100 40,7% |
| Total · negres | 234 | 86 36,8% | 37 15,8% | 111 47,4% |
| Estàndard | 159 | 59 37,1% | 30 18,9% | 70 44,0% |
| Estàndard · blanques | 82 | 33 40,2% | 14 17,1% | 35 42,7% |
| Estàndard · negres | 77 | 26 33,8% | 16 20,8% | 35 45,5% |
| Ràpid | 321 | 118 36,8% | 62 19,3% | 141 43,9% |
| Ràpid · blanques | 164 | 58 35,4% | 41 25,0% | 65 39,6% |
| Ràpid · negres | 157 | 60 38,2% | 21 13,4% | 76 48,4% |
Captura 2026-08-01
+25 partides des de 2026-07-01
Partides · 421Victòries · 150Taules · 79Derrotes · 192Estàndard · 150Ràpid · 271Blanques · 217Negres · 204
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 421 | 150 35,6% | 79 18,8% | 192 45,6% |
| Total · blanques | 217 | 76 35,0% | 49 22,6% | 92 42,4% |
| Total · negres | 204 | 74 36,3% | 30 14,7% | 100 49,0% |
| Estàndard | 150 | 54 36,0% | 30 20,0% | 66 44,0% |
| Estàndard · blanques | 78 | 30 38,5% | 14 18,0% | 34 43,6% |
| Estàndard · negres | 72 | 24 33,3% | 16 22,2% | 32 44,4% |
| Ràpid | 271 | 96 35,4% | 49 18,1% | 126 46,5% |
| Ràpid · blanques | 139 | 46 33,1% | 35 25,2% | 58 41,7% |
| Ràpid · negres | 132 | 50 37,9% | 14 10,6% | 68 51,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 396Victòries · 140Taules · 75Derrotes · 181Estàndard · 142Ràpid · 254Blanques · 204Negres · 192
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 396 | 140 35,4% | 75 18,9% | 181 45,7% |
| Total · blanques | 204 | 73 35,8% | 46 22,6% | 85 41,7% |
| Total · negres | 192 | 67 34,9% | 29 15,1% | 96 50,0% |
| Estàndard | 142 | 51 35,9% | 29 20,4% | 62 43,7% |
| Estàndard · blanques | 74 | 28 37,8% | 14 18,9% | 32 43,2% |
| Estàndard · negres | 68 | 23 33,8% | 15 22,1% | 30 44,1% |
| Ràpid | 254 | 89 35,0% | 46 18,1% | 119 46,9% |
| Ràpid · blanques | 130 | 45 34,6% | 32 24,6% | 53 40,8% |
| Ràpid · negres | 124 | 44 35,5% | 14 11,3% | 66 53,2% |
