Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 1235Victòries · 623Taules · 117Derrotes · 495Estàndard · 749Ràpid · 486Blanques · 625Negres · 610
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1235 | 623 50,5% | 117 9,5% | 495 40,1% |
| Total · blanques | 625 | 330 52,8% | 56 9,0% | 239 38,2% |
| Total · negres | 610 | 293 48,0% | 61 10,0% | 256 42,0% |
| Estàndard | 749 | 388 51,8% | 81 10,8% | 280 37,4% |
| Estàndard · blanques | 384 | 213 55,5% | 37 9,6% | 134 34,9% |
| Estàndard · negres | 365 | 175 48,0% | 44 12,1% | 146 40,0% |
| Ràpid | 486 | 235 48,4% | 36 7,4% | 215 44,2% |
| Ràpid · blanques | 241 | 117 48,6% | 19 7,9% | 105 43,6% |
| Ràpid · negres | 245 | 118 48,2% | 17 6,9% | 110 44,9% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 1227Victòries · 620Taules · 115Derrotes · 492Estàndard · 741Ràpid · 486Blanques · 621Negres · 606
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1227 | 620 50,5% | 115 9,4% | 492 40,1% |
| Total · blanques | 621 | 330 53,1% | 54 8,7% | 237 38,2% |
| Total · negres | 606 | 290 47,9% | 61 10,1% | 255 42,1% |
| Estàndard | 741 | 385 52,0% | 79 10,7% | 277 37,4% |
| Estàndard · blanques | 380 | 213 56,1% | 35 9,2% | 132 34,7% |
| Estàndard · negres | 361 | 172 47,7% | 44 12,2% | 145 40,2% |
| Ràpid | 486 | 235 48,4% | 36 7,4% | 215 44,2% |
| Ràpid · blanques | 241 | 117 48,6% | 19 7,9% | 105 43,6% |
| Ràpid · negres | 245 | 118 48,2% | 17 6,9% | 110 44,9% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 1209Victòries · 610Taules · 114Derrotes · 485Estàndard · 741Ràpid · 468Blanques · 611Negres · 598
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1209 | 610 50,5% | 114 9,4% | 485 40,1% |
| Total · blanques | 611 | 325 53,2% | 53 8,7% | 233 38,1% |
| Total · negres | 598 | 285 47,7% | 61 10,2% | 252 42,1% |
| Estàndard | 741 | 385 52,0% | 79 10,7% | 277 37,4% |
| Estàndard · blanques | 380 | 213 56,1% | 35 9,2% | 132 34,7% |
| Estàndard · negres | 361 | 172 47,7% | 44 12,2% | 145 40,2% |
| Ràpid | 468 | 225 48,1% | 35 7,5% | 208 44,4% |
| Ràpid · blanques | 231 | 112 48,5% | 18 7,8% | 101 43,7% |
| Ràpid · negres | 237 | 113 47,7% | 17 7,2% | 107 45,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1202Victòries · 606Taules · 114Derrotes · 482Estàndard · 734Ràpid · 468Blanques · 608Negres · 594
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1202 | 606 50,4% | 114 9,5% | 482 40,1% |
| Total · blanques | 608 | 323 53,1% | 53 8,7% | 232 38,2% |
| Total · negres | 594 | 283 47,6% | 61 10,3% | 250 42,1% |
| Estàndard | 734 | 381 51,9% | 79 10,8% | 274 37,3% |
| Estàndard · blanques | 377 | 211 56,0% | 35 9,3% | 131 34,8% |
| Estàndard · negres | 357 | 170 47,6% | 44 12,3% | 143 40,1% |
| Ràpid | 468 | 225 48,1% | 35 7,5% | 208 44,4% |
| Ràpid · blanques | 231 | 112 48,5% | 18 7,8% | 101 43,7% |
| Ràpid · negres | 237 | 113 47,7% | 17 7,2% | 107 45,2% |
