Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+23 partides des de 2026-09-01
Partides · 145Victòries · 72Taules · 21Derrotes · 52Estàndard · 97Ràpid · 48Blanques · 70Negres · 75
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 145 | 72 49,7% | 21 14,5% | 52 35,9% |
| Total · blanques | 70 | 32 45,7% | 8 11,4% | 30 42,9% |
| Total · negres | 75 | 40 53,3% | 13 17,3% | 22 29,3% |
| Estàndard | 97 | 46 47,4% | 17 17,5% | 34 35,1% |
| Estàndard · blanques | 45 | 21 46,7% | 6 13,3% | 18 40,0% |
| Estàndard · negres | 52 | 25 48,1% | 11 21,2% | 16 30,8% |
| Ràpid | 48 | 26 54,2% | 4 8,3% | 18 37,5% |
| Ràpid · blanques | 25 | 11 44,0% | 2 8,0% | 12 48,0% |
| Ràpid · negres | 23 | 15 65,2% | 2 8,7% | 6 26,1% |
Captura 2026-09-01
+23 partides des de 2026-08-01
Partides · 122Victòries · 63Taules · 17Derrotes · 42Estàndard · 81Ràpid · 41Blanques · 57Negres · 65
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 122 | 63 51,6% | 17 13,9% | 42 34,4% |
| Total · blanques | 57 | 27 47,4% | 7 12,3% | 23 40,4% |
| Total · negres | 65 | 36 55,4% | 10 15,4% | 19 29,2% |
| Estàndard | 81 | 40 49,4% | 13 16,1% | 28 34,6% |
| Estàndard · blanques | 36 | 18 50,0% | 5 13,9% | 13 36,1% |
| Estàndard · negres | 45 | 22 48,9% | 8 17,8% | 15 33,3% |
| Ràpid | 41 | 23 56,1% | 4 9,8% | 14 34,2% |
| Ràpid · blanques | 21 | 9 42,9% | 2 9,5% | 10 47,6% |
| Ràpid · negres | 20 | 14 70,0% | 2 10,0% | 4 20,0% |
Captura 2026-08-01
+24 partides des de 2026-07-01
Partides · 99Victòries · 53Taules · 13Derrotes · 33Estàndard · 66Ràpid · 33Blanques · 46Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 99 | 53 53,5% | 13 13,1% | 33 33,3% |
| Total · blanques | 46 | 23 50,0% | 4 8,7% | 19 41,3% |
| Total · negres | 53 | 30 56,6% | 9 17,0% | 14 26,4% |
| Estàndard | 66 | 34 51,5% | 10 15,2% | 22 33,3% |
| Estàndard · blanques | 29 | 16 55,2% | 3 10,3% | 10 34,5% |
| Estàndard · negres | 37 | 18 48,7% | 7 18,9% | 12 32,4% |
| Ràpid | 33 | 19 57,6% | 3 9,1% | 11 33,3% |
| Ràpid · blanques | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
| Ràpid · negres | 16 | 12 75,0% | 2 12,5% | 2 12,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 75Victòries · 40Taules · 9Derrotes · 26Estàndard · 58Ràpid · 17Blanques · 34Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 75 | 40 53,3% | 9 12,0% | 26 34,7% |
| Total · blanques | 34 | 18 52,9% | 2 5,9% | 14 41,2% |
| Total · negres | 41 | 22 53,7% | 7 17,1% | 12 29,3% |
| Estàndard | 58 | 30 51,7% | 9 15,5% | 19 32,8% |
| Estàndard · blanques | 25 | 14 56,0% | 2 8,0% | 9 36,0% |
| Estàndard · negres | 33 | 16 48,5% | 7 21,2% | 10 30,3% |
| Ràpid | 17 | 10 58,8% | 0 0,0% | 7 41,2% |
| Ràpid · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · negres | 8 | 6 75,0% | 0 0,0% | 2 25,0% |
