Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+27 partides des de 2026-09-01
Partides · 1375Victòries · 713Taules · 229Derrotes · 433Estàndard · 1110Ràpid · 265Blanques · 674Negres · 701
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1375 | 713 51,9% | 229 16,7% | 433 31,5% |
| Total · blanques | 674 | 362 53,7% | 115 17,1% | 197 29,2% |
| Total · negres | 701 | 351 50,1% | 114 16,3% | 236 33,7% |
| Estàndard | 1110 | 561 50,5% | 201 18,1% | 348 31,4% |
| Estàndard · blanques | 546 | 289 52,9% | 102 18,7% | 155 28,4% |
| Estàndard · negres | 564 | 272 48,2% | 99 17,6% | 193 34,2% |
| Ràpid | 265 | 152 57,4% | 28 10,6% | 85 32,1% |
| Ràpid · blanques | 128 | 73 57,0% | 13 10,2% | 42 32,8% |
| Ràpid · negres | 137 | 79 57,7% | 15 11,0% | 43 31,4% |
Captura 2026-09-01
+35 partides des de 2026-08-01
Partides · 1348Victòries · 701Taules · 224Derrotes · 423Estàndard · 1091Ràpid · 257Blanques · 660Negres · 688
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1348 | 701 52,0% | 224 16,6% | 423 31,4% |
| Total · blanques | 660 | 353 53,5% | 113 17,1% | 194 29,4% |
| Total · negres | 688 | 348 50,6% | 111 16,1% | 229 33,3% |
| Estàndard | 1091 | 554 50,8% | 196 18,0% | 341 31,3% |
| Estàndard · blanques | 536 | 283 52,8% | 100 18,7% | 153 28,5% |
| Estàndard · negres | 555 | 271 48,8% | 96 17,3% | 188 33,9% |
| Ràpid | 257 | 147 57,2% | 28 10,9% | 82 31,9% |
| Ràpid · blanques | 124 | 70 56,5% | 13 10,5% | 41 33,1% |
| Ràpid · negres | 133 | 77 57,9% | 15 11,3% | 41 30,8% |
Captura 2026-08-01
+25 partides des de 2026-07-01
Partides · 1313Victòries · 683Taules · 219Derrotes · 411Estàndard · 1082Ràpid · 231Blanques · 642Negres · 671
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1313 | 683 52,0% | 219 16,7% | 411 31,3% |
| Total · blanques | 642 | 345 53,7% | 111 17,3% | 186 29,0% |
| Total · negres | 671 | 338 50,4% | 108 16,1% | 225 33,5% |
| Estàndard | 1082 | 550 50,8% | 195 18,0% | 337 31,2% |
| Estàndard · blanques | 532 | 280 52,6% | 100 18,8% | 152 28,6% |
| Estàndard · negres | 550 | 270 49,1% | 95 17,3% | 185 33,6% |
| Ràpid | 231 | 133 57,6% | 24 10,4% | 74 32,0% |
| Ràpid · blanques | 110 | 65 59,1% | 11 10,0% | 34 30,9% |
| Ràpid · negres | 121 | 68 56,2% | 13 10,7% | 40 33,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1288Victòries · 670Taules · 215Derrotes · 403Estàndard · 1074Ràpid · 214Blanques · 629Negres · 659
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1288 | 670 52,0% | 215 16,7% | 403 31,3% |
| Total · blanques | 629 | 340 54,1% | 109 17,3% | 180 28,6% |
| Total · negres | 659 | 330 50,1% | 106 16,1% | 223 33,8% |
| Estàndard | 1074 | 547 50,9% | 192 17,9% | 335 31,2% |
| Estàndard · blanques | 528 | 279 52,8% | 99 18,8% | 150 28,4% |
| Estàndard · negres | 546 | 268 49,1% | 93 17,0% | 185 33,9% |
| Ràpid | 214 | 123 57,5% | 23 10,8% | 68 31,8% |
| Ràpid · blanques | 101 | 61 60,4% | 10 9,9% | 30 29,7% |
| Ràpid · negres | 113 | 62 54,9% | 13 11,5% | 38 33,6% |
