Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 60Victòries · 26Taules · 1Derrotes · 33Estàndard · 27Ràpid · 33Blanques · 31Negres · 29
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 60 | 26 43,3% | 1 1,7% | 33 55,0% |
| Total · blanques | 31 | 13 41,9% | 0 0,0% | 18 58,1% |
| Total · negres | 29 | 13 44,8% | 1 3,5% | 15 51,7% |
| Estàndard | 27 | 12 44,4% | 1 3,7% | 14 51,9% |
| Estàndard · blanques | 14 | 5 35,7% | 0 0,0% | 9 64,3% |
| Estàndard · negres | 13 | 7 53,9% | 1 7,7% | 5 38,5% |
| Ràpid | 33 | 14 42,4% | 0 0,0% | 19 57,6% |
| Ràpid · blanques | 17 | 8 47,1% | 0 0,0% | 9 52,9% |
| Ràpid · negres | 16 | 6 37,5% | 0 0,0% | 10 62,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 53Victòries · 21Taules · 1Derrotes · 31Estàndard · 27Ràpid · 26Blanques · 28Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 53 | 21 39,6% | 1 1,9% | 31 58,5% |
| Total · blanques | 28 | 12 42,9% | 0 0,0% | 16 57,1% |
| Total · negres | 25 | 9 36,0% | 1 4,0% | 15 60,0% |
| Estàndard | 27 | 12 44,4% | 1 3,7% | 14 51,9% |
| Estàndard · blanques | 14 | 5 35,7% | 0 0,0% | 9 64,3% |
| Estàndard · negres | 13 | 7 53,9% | 1 7,7% | 5 38,5% |
| Ràpid | 26 | 9 34,6% | 0 0,0% | 17 65,4% |
| Ràpid · blanques | 14 | 7 50,0% | 0 0,0% | 7 50,0% |
| Ràpid · negres | 12 | 2 16,7% | 0 0,0% | 10 83,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 53Victòries · 21Taules · 1Derrotes · 31Estàndard · 27Ràpid · 26Blanques · 28Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 53 | 21 39,6% | 1 1,9% | 31 58,5% |
| Total · blanques | 28 | 12 42,9% | 0 0,0% | 16 57,1% |
| Total · negres | 25 | 9 36,0% | 1 4,0% | 15 60,0% |
| Estàndard | 27 | 12 44,4% | 1 3,7% | 14 51,9% |
| Estàndard · blanques | 14 | 5 35,7% | 0 0,0% | 9 64,3% |
| Estàndard · negres | 13 | 7 53,9% | 1 7,7% | 5 38,5% |
| Ràpid | 26 | 9 34,6% | 0 0,0% | 17 65,4% |
| Ràpid · blanques | 14 | 7 50,0% | 0 0,0% | 7 50,0% |
| Ràpid · negres | 12 | 2 16,7% | 0 0,0% | 10 83,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 53Victòries · 21Taules · 1Derrotes · 31Estàndard · 27Ràpid · 26Blanques · 28Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 53 | 21 39,6% | 1 1,9% | 31 58,5% |
| Total · blanques | 28 | 12 42,9% | 0 0,0% | 16 57,1% |
| Total · negres | 25 | 9 36,0% | 1 4,0% | 15 60,0% |
| Estàndard | 27 | 12 44,4% | 1 3,7% | 14 51,9% |
| Estàndard · blanques | 14 | 5 35,7% | 0 0,0% | 9 64,3% |
| Estàndard · negres | 13 | 7 53,9% | 1 7,7% | 5 38,5% |
| Ràpid | 26 | 9 34,6% | 0 0,0% | 17 65,4% |
| Ràpid · blanques | 14 | 7 50,0% | 0 0,0% | 7 50,0% |
| Ràpid · negres | 12 | 2 16,7% | 0 0,0% | 10 83,3% |
