Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 120Victòries · 50Taules · 4Derrotes · 66Estàndard · 55Ràpid · 65Blanques · 60Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 120 | 50 41,7% | 4 3,3% | 66 55,0% |
| Total · blanques | 60 | 26 43,3% | 3 5,0% | 31 51,7% |
| Total · negres | 60 | 24 40,0% | 1 1,7% | 35 58,3% |
| Estàndard | 55 | 27 49,1% | 3 5,5% | 25 45,5% |
| Estàndard · blanques | 28 | 13 46,4% | 2 7,1% | 13 46,4% |
| Estàndard · negres | 27 | 14 51,9% | 1 3,7% | 12 44,4% |
| Ràpid | 65 | 23 35,4% | 1 1,5% | 41 63,1% |
| Ràpid · blanques | 32 | 13 40,6% | 1 3,1% | 18 56,3% |
| Ràpid · negres | 33 | 10 30,3% | 0 0,0% | 23 69,7% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 115Victòries · 49Taules · 4Derrotes · 62Estàndard · 55Ràpid · 60Blanques · 58Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 115 | 49 42,6% | 4 3,5% | 62 53,9% |
| Total · blanques | 58 | 26 44,8% | 3 5,2% | 29 50,0% |
| Total · negres | 57 | 23 40,4% | 1 1,8% | 33 57,9% |
| Estàndard | 55 | 27 49,1% | 3 5,5% | 25 45,5% |
| Estàndard · blanques | 28 | 13 46,4% | 2 7,1% | 13 46,4% |
| Estàndard · negres | 27 | 14 51,9% | 1 3,7% | 12 44,4% |
| Ràpid | 60 | 22 36,7% | 1 1,7% | 37 61,7% |
| Ràpid · blanques | 30 | 13 43,3% | 1 3,3% | 16 53,3% |
| Ràpid · negres | 30 | 9 30,0% | 0 0,0% | 21 70,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 107Victòries · 46Taules · 4Derrotes · 57Estàndard · 55Ràpid · 52Blanques · 54Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 107 | 46 43,0% | 4 3,7% | 57 53,3% |
| Total · blanques | 54 | 24 44,4% | 3 5,6% | 27 50,0% |
| Total · negres | 53 | 22 41,5% | 1 1,9% | 30 56,6% |
| Estàndard | 55 | 27 49,1% | 3 5,5% | 25 45,5% |
| Estàndard · blanques | 28 | 13 46,4% | 2 7,1% | 13 46,4% |
| Estàndard · negres | 27 | 14 51,9% | 1 3,7% | 12 44,4% |
| Ràpid | 52 | 19 36,5% | 1 1,9% | 32 61,5% |
| Ràpid · blanques | 26 | 11 42,3% | 1 3,9% | 14 53,9% |
| Ràpid · negres | 26 | 8 30,8% | 0 0,0% | 18 69,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 107Victòries · 46Taules · 4Derrotes · 57Estàndard · 55Ràpid · 52Blanques · 54Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 107 | 46 43,0% | 4 3,7% | 57 53,3% |
| Total · blanques | 54 | 24 44,4% | 3 5,6% | 27 50,0% |
| Total · negres | 53 | 22 41,5% | 1 1,9% | 30 56,6% |
| Estàndard | 55 | 27 49,1% | 3 5,5% | 25 45,5% |
| Estàndard · blanques | 28 | 13 46,4% | 2 7,1% | 13 46,4% |
| Estàndard · negres | 27 | 14 51,9% | 1 3,7% | 12 44,4% |
| Ràpid | 52 | 19 36,5% | 1 1,9% | 32 61,5% |
| Ràpid · blanques | 26 | 11 42,3% | 1 3,9% | 14 53,9% |
| Ràpid · negres | 26 | 8 30,8% | 0 0,0% | 18 69,2% |
