Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 211Victòries · 82Taules · 36Derrotes · 93Estàndard · 202Ràpid · 9Blanques · 105Negres · 106
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 211 | 82 38,9% | 36 17,1% | 93 44,1% |
| Total · blanques | 105 | 43 41,0% | 16 15,2% | 46 43,8% |
| Total · negres | 106 | 39 36,8% | 20 18,9% | 47 44,3% |
| Estàndard | 202 | 77 38,1% | 36 17,8% | 89 44,1% |
| Estàndard · blanques | 101 | 43 42,6% | 16 15,8% | 42 41,6% |
| Estàndard · negres | 101 | 34 33,7% | 20 19,8% | 47 46,5% |
| Ràpid | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Ràpid · blanques | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 5 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 211Victòries · 82Taules · 36Derrotes · 93Estàndard · 202Ràpid · 9Blanques · 105Negres · 106
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 211 | 82 38,9% | 36 17,1% | 93 44,1% |
| Total · blanques | 105 | 43 41,0% | 16 15,2% | 46 43,8% |
| Total · negres | 106 | 39 36,8% | 20 18,9% | 47 44,3% |
| Estàndard | 202 | 77 38,1% | 36 17,8% | 89 44,1% |
| Estàndard · blanques | 101 | 43 42,6% | 16 15,8% | 42 41,6% |
| Estàndard · negres | 101 | 34 33,7% | 20 19,8% | 47 46,5% |
| Ràpid | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Ràpid · blanques | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 5 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 202Victòries · 79Taules · 35Derrotes · 88Estàndard · 193Ràpid · 9Blanques · 101Negres · 101
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 202 | 79 39,1% | 35 17,3% | 88 43,6% |
| Total · blanques | 101 | 40 39,6% | 16 15,8% | 45 44,6% |
| Total · negres | 101 | 39 38,6% | 19 18,8% | 43 42,6% |
| Estàndard | 193 | 74 38,3% | 35 18,1% | 84 43,5% |
| Estàndard · blanques | 97 | 40 41,2% | 16 16,5% | 41 42,3% |
| Estàndard · negres | 96 | 34 35,4% | 19 19,8% | 43 44,8% |
| Ràpid | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Ràpid · blanques | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 5 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 193Victòries · 74Taules · 35Derrotes · 84Estàndard · 193Ràpid · 0Blanques · 97Negres · 96
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 193 | 74 38,3% | 35 18,1% | 84 43,5% |
| Total · blanques | 97 | 40 41,2% | 16 16,5% | 41 42,3% |
| Total · negres | 96 | 34 35,4% | 19 19,8% | 43 44,8% |
| Estàndard | 193 | 74 38,3% | 35 18,1% | 84 43,5% |
| Estàndard · blanques | 97 | 40 41,2% | 16 16,5% | 41 42,3% |
| Estàndard · negres | 96 | 34 35,4% | 19 19,8% | 43 44,8% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
