Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+15 partides des de 2026-09-01
Partides · 468Victòries · 230Taules · 46Derrotes · 192Estàndard · 222Ràpid · 246Blanques · 239Negres · 229
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 468 | 230 49,2% | 46 9,8% | 192 41,0% |
| Total · blanques | 239 | 126 52,7% | 23 9,6% | 90 37,7% |
| Total · negres | 229 | 104 45,4% | 23 10,0% | 102 44,5% |
| Estàndard | 222 | 120 54,1% | 29 13,1% | 73 32,9% |
| Estàndard · blanques | 114 | 67 58,8% | 17 14,9% | 30 26,3% |
| Estàndard · negres | 108 | 53 49,1% | 12 11,1% | 43 39,8% |
| Ràpid | 246 | 110 44,7% | 17 6,9% | 119 48,4% |
| Ràpid · blanques | 125 | 59 47,2% | 6 4,8% | 60 48,0% |
| Ràpid · negres | 121 | 51 42,2% | 11 9,1% | 59 48,8% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 453Victòries · 221Taules · 45Derrotes · 187Estàndard · 214Ràpid · 239Blanques · 232Negres · 221
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 453 | 221 48,8% | 45 9,9% | 187 41,3% |
| Total · blanques | 232 | 122 52,6% | 23 9,9% | 87 37,5% |
| Total · negres | 221 | 99 44,8% | 22 10,0% | 100 45,3% |
| Estàndard | 214 | 116 54,2% | 29 13,6% | 69 32,2% |
| Estàndard · blanques | 110 | 65 59,1% | 17 15,5% | 28 25,5% |
| Estàndard · negres | 104 | 51 49,0% | 12 11,5% | 41 39,4% |
| Ràpid | 239 | 105 43,9% | 16 6,7% | 118 49,4% |
| Ràpid · blanques | 122 | 57 46,7% | 6 4,9% | 59 48,4% |
| Ràpid · negres | 117 | 48 41,0% | 10 8,6% | 59 50,4% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 435Victòries · 214Taules · 42Derrotes · 179Estàndard · 214Ràpid · 221Blanques · 223Negres · 212
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 435 | 214 49,2% | 42 9,7% | 179 41,2% |
| Total · blanques | 223 | 119 53,4% | 22 9,9% | 82 36,8% |
| Total · negres | 212 | 95 44,8% | 20 9,4% | 97 45,8% |
| Estàndard | 214 | 116 54,2% | 29 13,6% | 69 32,2% |
| Estàndard · blanques | 110 | 65 59,1% | 17 15,5% | 28 25,5% |
| Estàndard · negres | 104 | 51 49,0% | 12 11,5% | 41 39,4% |
| Ràpid | 221 | 98 44,3% | 13 5,9% | 110 49,8% |
| Ràpid · blanques | 113 | 54 47,8% | 5 4,4% | 54 47,8% |
| Ràpid · negres | 108 | 44 40,7% | 8 7,4% | 56 51,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 428Victòries · 212Taules · 40Derrotes · 176Estàndard · 207Ràpid · 221Blanques · 220Negres · 208
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 428 | 212 49,5% | 40 9,4% | 176 41,1% |
| Total · blanques | 220 | 118 53,6% | 21 9,6% | 81 36,8% |
| Total · negres | 208 | 94 45,2% | 19 9,1% | 95 45,7% |
| Estàndard | 207 | 114 55,1% | 27 13,0% | 66 31,9% |
| Estàndard · blanques | 107 | 64 59,8% | 16 15,0% | 27 25,2% |
| Estàndard · negres | 100 | 50 50,0% | 11 11,0% | 39 39,0% |
| Ràpid | 221 | 98 44,3% | 13 5,9% | 110 49,8% |
| Ràpid · blanques | 113 | 54 47,8% | 5 4,4% | 54 47,8% |
| Ràpid · negres | 108 | 44 40,7% | 8 7,4% | 56 51,9% |
