Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 255Victòries · 143Taules · 34Derrotes · 78Estàndard · 85Ràpid · 170Blanques · 130Negres · 125
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 255 | 143 56,1% | 34 13,3% | 78 30,6% |
| Total · blanques | 130 | 72 55,4% | 17 13,1% | 41 31,5% |
| Total · negres | 125 | 71 56,8% | 17 13,6% | 37 29,6% |
| Estàndard | 85 | 46 54,1% | 18 21,2% | 21 24,7% |
| Estàndard · blanques | 40 | 22 55,0% | 9 22,5% | 9 22,5% |
| Estàndard · negres | 45 | 24 53,3% | 9 20,0% | 12 26,7% |
| Ràpid | 170 | 97 57,1% | 16 9,4% | 57 33,5% |
| Ràpid · blanques | 90 | 50 55,6% | 8 8,9% | 32 35,6% |
| Ràpid · negres | 80 | 47 58,8% | 8 10,0% | 25 31,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 246Victòries · 138Taules · 33Derrotes · 75Estàndard · 85Ràpid · 161Blanques · 125Negres · 121
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 246 | 138 56,1% | 33 13,4% | 75 30,5% |
| Total · blanques | 125 | 70 56,0% | 16 12,8% | 39 31,2% |
| Total · negres | 121 | 68 56,2% | 17 14,1% | 36 29,8% |
| Estàndard | 85 | 46 54,1% | 18 21,2% | 21 24,7% |
| Estàndard · blanques | 40 | 22 55,0% | 9 22,5% | 9 22,5% |
| Estàndard · negres | 45 | 24 53,3% | 9 20,0% | 12 26,7% |
| Ràpid | 161 | 92 57,1% | 15 9,3% | 54 33,5% |
| Ràpid · blanques | 85 | 48 56,5% | 7 8,2% | 30 35,3% |
| Ràpid · negres | 76 | 44 57,9% | 8 10,5% | 24 31,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 246Victòries · 138Taules · 33Derrotes · 75Estàndard · 85Ràpid · 161Blanques · 125Negres · 121
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 246 | 138 56,1% | 33 13,4% | 75 30,5% |
| Total · blanques | 125 | 70 56,0% | 16 12,8% | 39 31,2% |
| Total · negres | 121 | 68 56,2% | 17 14,1% | 36 29,8% |
| Estàndard | 85 | 46 54,1% | 18 21,2% | 21 24,7% |
| Estàndard · blanques | 40 | 22 55,0% | 9 22,5% | 9 22,5% |
| Estàndard · negres | 45 | 24 53,3% | 9 20,0% | 12 26,7% |
| Ràpid | 161 | 92 57,1% | 15 9,3% | 54 33,5% |
| Ràpid · blanques | 85 | 48 56,5% | 7 8,2% | 30 35,3% |
| Ràpid · negres | 76 | 44 57,9% | 8 10,5% | 24 31,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 246Victòries · 138Taules · 33Derrotes · 75Estàndard · 85Ràpid · 161Blanques · 125Negres · 121
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 246 | 138 56,1% | 33 13,4% | 75 30,5% |
| Total · blanques | 125 | 70 56,0% | 16 12,8% | 39 31,2% |
| Total · negres | 121 | 68 56,2% | 17 14,1% | 36 29,8% |
| Estàndard | 85 | 46 54,1% | 18 21,2% | 21 24,7% |
| Estàndard · blanques | 40 | 22 55,0% | 9 22,5% | 9 22,5% |
| Estàndard · negres | 45 | 24 53,3% | 9 20,0% | 12 26,7% |
| Ràpid | 161 | 92 57,1% | 15 9,3% | 54 33,5% |
| Ràpid · blanques | 85 | 48 56,5% | 7 8,2% | 30 35,3% |
| Ràpid · negres | 76 | 44 57,9% | 8 10,5% | 24 31,6% |
