Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 738Victòries · 338Taules · 125Derrotes · 275Estàndard · 417Ràpid · 321Blanques · 374Negres · 364
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 738 | 338 45,8% | 125 16,9% | 275 37,3% |
| Total · blanques | 374 | 181 48,4% | 68 18,2% | 125 33,4% |
| Total · negres | 364 | 157 43,1% | 57 15,7% | 150 41,2% |
| Estàndard | 417 | 202 48,4% | 82 19,7% | 133 31,9% |
| Estàndard · blanques | 214 | 113 52,8% | 45 21,0% | 56 26,2% |
| Estàndard · negres | 203 | 89 43,8% | 37 18,2% | 77 37,9% |
| Ràpid | 321 | 136 42,4% | 43 13,4% | 142 44,2% |
| Ràpid · blanques | 160 | 68 42,5% | 23 14,4% | 69 43,1% |
| Ràpid · negres | 161 | 68 42,2% | 20 12,4% | 73 45,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 733Victòries · 335Taules · 124Derrotes · 274Estàndard · 417Ràpid · 316Blanques · 371Negres · 362
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 733 | 335 45,7% | 124 16,9% | 274 37,4% |
| Total · blanques | 371 | 179 48,3% | 68 18,3% | 124 33,4% |
| Total · negres | 362 | 156 43,1% | 56 15,5% | 150 41,4% |
| Estàndard | 417 | 202 48,4% | 82 19,7% | 133 31,9% |
| Estàndard · blanques | 214 | 113 52,8% | 45 21,0% | 56 26,2% |
| Estàndard · negres | 203 | 89 43,8% | 37 18,2% | 77 37,9% |
| Ràpid | 316 | 133 42,1% | 42 13,3% | 141 44,6% |
| Ràpid · blanques | 157 | 66 42,0% | 23 14,7% | 68 43,3% |
| Ràpid · negres | 159 | 67 42,1% | 19 12,0% | 73 45,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 733Victòries · 335Taules · 124Derrotes · 274Estàndard · 417Ràpid · 316Blanques · 371Negres · 362
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 733 | 335 45,7% | 124 16,9% | 274 37,4% |
| Total · blanques | 371 | 179 48,3% | 68 18,3% | 124 33,4% |
| Total · negres | 362 | 156 43,1% | 56 15,5% | 150 41,4% |
| Estàndard | 417 | 202 48,4% | 82 19,7% | 133 31,9% |
| Estàndard · blanques | 214 | 113 52,8% | 45 21,0% | 56 26,2% |
| Estàndard · negres | 203 | 89 43,8% | 37 18,2% | 77 37,9% |
| Ràpid | 316 | 133 42,1% | 42 13,3% | 141 44,6% |
| Ràpid · blanques | 157 | 66 42,0% | 23 14,7% | 68 43,3% |
| Ràpid · negres | 159 | 67 42,1% | 19 12,0% | 73 45,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 733Victòries · 335Taules · 124Derrotes · 274Estàndard · 417Ràpid · 316Blanques · 371Negres · 362
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 733 | 335 45,7% | 124 16,9% | 274 37,4% |
| Total · blanques | 371 | 179 48,3% | 68 18,3% | 124 33,4% |
| Total · negres | 362 | 156 43,1% | 56 15,5% | 150 41,4% |
| Estàndard | 417 | 202 48,4% | 82 19,7% | 133 31,9% |
| Estàndard · blanques | 214 | 113 52,8% | 45 21,0% | 56 26,2% |
| Estàndard · negres | 203 | 89 43,8% | 37 18,2% | 77 37,9% |
| Ràpid | 316 | 133 42,1% | 42 13,3% | 141 44,6% |
| Ràpid · blanques | 157 | 66 42,0% | 23 14,7% | 68 43,3% |
| Ràpid · negres | 159 | 67 42,1% | 19 12,0% | 73 45,9% |
