Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 1405Victòries · 856Taules · 238Derrotes · 311Estàndard · 974Ràpid · 431Blanques · 704Negres · 701
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1405 | 856 60,9% | 238 16,9% | 311 22,1% |
| Total · blanques | 704 | 451 64,1% | 115 16,3% | 138 19,6% |
| Total · negres | 701 | 405 57,8% | 123 17,6% | 173 24,7% |
| Estàndard | 974 | 545 56,0% | 187 19,2% | 242 24,9% |
| Estàndard · blanques | 486 | 286 58,9% | 86 17,7% | 114 23,5% |
| Estàndard · negres | 488 | 259 53,1% | 101 20,7% | 128 26,2% |
| Ràpid | 431 | 311 72,2% | 51 11,8% | 69 16,0% |
| Ràpid · blanques | 218 | 165 75,7% | 29 13,3% | 24 11,0% |
| Ràpid · negres | 213 | 146 68,5% | 22 10,3% | 45 21,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1396Victòries · 849Taules · 238Derrotes · 309Estàndard · 974Ràpid · 422Blanques · 699Negres · 697
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1396 | 849 60,8% | 238 17,1% | 309 22,1% |
| Total · blanques | 699 | 447 64,0% | 115 16,5% | 137 19,6% |
| Total · negres | 697 | 402 57,7% | 123 17,7% | 172 24,7% |
| Estàndard | 974 | 545 56,0% | 187 19,2% | 242 24,9% |
| Estàndard · blanques | 486 | 286 58,9% | 86 17,7% | 114 23,5% |
| Estàndard · negres | 488 | 259 53,1% | 101 20,7% | 128 26,2% |
| Ràpid | 422 | 304 72,0% | 51 12,1% | 67 15,9% |
| Ràpid · blanques | 213 | 161 75,6% | 29 13,6% | 23 10,8% |
| Ràpid · negres | 209 | 143 68,4% | 22 10,5% | 44 21,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1396Victòries · 849Taules · 238Derrotes · 309Estàndard · 974Ràpid · 422Blanques · 699Negres · 697
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1396 | 849 60,8% | 238 17,1% | 309 22,1% |
| Total · blanques | 699 | 447 64,0% | 115 16,5% | 137 19,6% |
| Total · negres | 697 | 402 57,7% | 123 17,7% | 172 24,7% |
| Estàndard | 974 | 545 56,0% | 187 19,2% | 242 24,9% |
| Estàndard · blanques | 486 | 286 58,9% | 86 17,7% | 114 23,5% |
| Estàndard · negres | 488 | 259 53,1% | 101 20,7% | 128 26,2% |
| Ràpid | 422 | 304 72,0% | 51 12,1% | 67 15,9% |
| Ràpid · blanques | 213 | 161 75,6% | 29 13,6% | 23 10,8% |
| Ràpid · negres | 209 | 143 68,4% | 22 10,5% | 44 21,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1396Victòries · 849Taules · 238Derrotes · 309Estàndard · 974Ràpid · 422Blanques · 699Negres · 697
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1396 | 849 60,8% | 238 17,1% | 309 22,1% |
| Total · blanques | 699 | 447 64,0% | 115 16,5% | 137 19,6% |
| Total · negres | 697 | 402 57,7% | 123 17,7% | 172 24,7% |
| Estàndard | 974 | 545 56,0% | 187 19,2% | 242 24,9% |
| Estàndard · blanques | 486 | 286 58,9% | 86 17,7% | 114 23,5% |
| Estàndard · negres | 488 | 259 53,1% | 101 20,7% | 128 26,2% |
| Ràpid | 422 | 304 72,0% | 51 12,1% | 67 15,9% |
| Ràpid · blanques | 213 | 161 75,6% | 29 13,6% | 23 10,8% |
| Ràpid · negres | 209 | 143 68,4% | 22 10,5% | 44 21,1% |
