Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 2242Victòries · 1226Taules · 399Derrotes · 617Estàndard · 1279Ràpid · 963Blanques · 1128Negres · 1114
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2242 | 1226 54,7% | 399 17,8% | 617 27,5% |
| Total · blanques | 1128 | 651 57,7% | 179 15,9% | 298 26,4% |
| Total · negres | 1114 | 575 51,6% | 220 19,8% | 319 28,6% |
| Estàndard | 1279 | 611 47,8% | 292 22,8% | 376 29,4% |
| Estàndard · blanques | 643 | 330 51,3% | 133 20,7% | 180 28,0% |
| Estàndard · negres | 636 | 281 44,2% | 159 25,0% | 196 30,8% |
| Ràpid | 963 | 615 63,9% | 107 11,1% | 241 25,0% |
| Ràpid · blanques | 485 | 321 66,2% | 46 9,5% | 118 24,3% |
| Ràpid · negres | 478 | 294 61,5% | 61 12,8% | 123 25,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 2236Victòries · 1224Taules · 397Derrotes · 615Estàndard · 1273Ràpid · 963Blanques · 1125Negres · 1111
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2236 | 1224 54,7% | 397 17,8% | 615 27,5% |
| Total · blanques | 1125 | 650 57,8% | 178 15,8% | 297 26,4% |
| Total · negres | 1111 | 574 51,7% | 219 19,7% | 318 28,6% |
| Estàndard | 1273 | 609 47,8% | 290 22,8% | 374 29,4% |
| Estàndard · blanques | 640 | 329 51,4% | 132 20,6% | 179 28,0% |
| Estàndard · negres | 633 | 280 44,2% | 158 25,0% | 195 30,8% |
| Ràpid | 963 | 615 63,9% | 107 11,1% | 241 25,0% |
| Ràpid · blanques | 485 | 321 66,2% | 46 9,5% | 118 24,3% |
| Ràpid · negres | 478 | 294 61,5% | 61 12,8% | 123 25,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 2236Victòries · 1224Taules · 397Derrotes · 615Estàndard · 1273Ràpid · 963Blanques · 1125Negres · 1111
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2236 | 1224 54,7% | 397 17,8% | 615 27,5% |
| Total · blanques | 1125 | 650 57,8% | 178 15,8% | 297 26,4% |
| Total · negres | 1111 | 574 51,7% | 219 19,7% | 318 28,6% |
| Estàndard | 1273 | 609 47,8% | 290 22,8% | 374 29,4% |
| Estàndard · blanques | 640 | 329 51,4% | 132 20,6% | 179 28,0% |
| Estàndard · negres | 633 | 280 44,2% | 158 25,0% | 195 30,8% |
| Ràpid | 963 | 615 63,9% | 107 11,1% | 241 25,0% |
| Ràpid · blanques | 485 | 321 66,2% | 46 9,5% | 118 24,3% |
| Ràpid · negres | 478 | 294 61,5% | 61 12,8% | 123 25,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 2236Victòries · 1224Taules · 397Derrotes · 615Estàndard · 1273Ràpid · 963Blanques · 1125Negres · 1111
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2236 | 1224 54,7% | 397 17,8% | 615 27,5% |
| Total · blanques | 1125 | 650 57,8% | 178 15,8% | 297 26,4% |
| Total · negres | 1111 | 574 51,7% | 219 19,7% | 318 28,6% |
| Estàndard | 1273 | 609 47,8% | 290 22,8% | 374 29,4% |
| Estàndard · blanques | 640 | 329 51,4% | 132 20,6% | 179 28,0% |
| Estàndard · negres | 633 | 280 44,2% | 158 25,0% | 195 30,8% |
| Ràpid | 963 | 615 63,9% | 107 11,1% | 241 25,0% |
| Ràpid · blanques | 485 | 321 66,2% | 46 9,5% | 118 24,3% |
| Ràpid · negres | 478 | 294 61,5% | 61 12,8% | 123 25,7% |
