Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 1459Victòries · 665Taules · 131Derrotes · 663Estàndard · 780Ràpid · 679Blanques · 750Negres · 709
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1459 | 665 45,6% | 131 9,0% | 663 45,4% |
| Total · blanques | 750 | 357 47,6% | 70 9,3% | 323 43,1% |
| Total · negres | 709 | 308 43,4% | 61 8,6% | 340 48,0% |
| Estàndard | 780 | 357 45,8% | 87 11,2% | 336 43,1% |
| Estàndard · blanques | 405 | 192 47,4% | 48 11,9% | 165 40,7% |
| Estàndard · negres | 375 | 165 44,0% | 39 10,4% | 171 45,6% |
| Ràpid | 679 | 308 45,4% | 44 6,5% | 327 48,2% |
| Ràpid · blanques | 345 | 165 47,8% | 22 6,4% | 158 45,8% |
| Ràpid · negres | 334 | 143 42,8% | 22 6,6% | 169 50,6% |
Captura 2026-09-01
+27 partides des de 2026-08-01
Partides · 1441Victòries · 656Taules · 130Derrotes · 655Estàndard · 780Ràpid · 661Blanques · 741Negres · 700
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1441 | 656 45,5% | 130 9,0% | 655 45,5% |
| Total · blanques | 741 | 352 47,5% | 69 9,3% | 320 43,2% |
| Total · negres | 700 | 304 43,4% | 61 8,7% | 335 47,9% |
| Estàndard | 780 | 357 45,8% | 87 11,2% | 336 43,1% |
| Estàndard · blanques | 405 | 192 47,4% | 48 11,9% | 165 40,7% |
| Estàndard · negres | 375 | 165 44,0% | 39 10,4% | 171 45,6% |
| Ràpid | 661 | 299 45,2% | 43 6,5% | 319 48,3% |
| Ràpid · blanques | 336 | 160 47,6% | 21 6,3% | 155 46,1% |
| Ràpid · negres | 325 | 139 42,8% | 22 6,8% | 164 50,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1414Victòries · 645Taules · 125Derrotes · 644Estàndard · 771Ràpid · 643Blanques · 726Negres · 688
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1414 | 645 45,6% | 125 8,8% | 644 45,5% |
| Total · blanques | 726 | 346 47,7% | 67 9,2% | 313 43,1% |
| Total · negres | 688 | 299 43,5% | 58 8,4% | 331 48,1% |
| Estàndard | 771 | 355 46,0% | 83 10,8% | 333 43,2% |
| Estàndard · blanques | 400 | 191 47,8% | 46 11,5% | 163 40,8% |
| Estàndard · negres | 371 | 164 44,2% | 37 10,0% | 170 45,8% |
| Ràpid | 643 | 290 45,1% | 42 6,5% | 311 48,4% |
| Ràpid · blanques | 326 | 155 47,6% | 21 6,4% | 150 46,0% |
| Ràpid · negres | 317 | 135 42,6% | 21 6,6% | 161 50,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1414Victòries · 645Taules · 125Derrotes · 644Estàndard · 771Ràpid · 643Blanques · 726Negres · 688
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1414 | 645 45,6% | 125 8,8% | 644 45,5% |
| Total · blanques | 726 | 346 47,7% | 67 9,2% | 313 43,1% |
| Total · negres | 688 | 299 43,5% | 58 8,4% | 331 48,1% |
| Estàndard | 771 | 355 46,0% | 83 10,8% | 333 43,2% |
| Estàndard · blanques | 400 | 191 47,8% | 46 11,5% | 163 40,8% |
| Estàndard · negres | 371 | 164 44,2% | 37 10,0% | 170 45,8% |
| Ràpid | 643 | 290 45,1% | 42 6,5% | 311 48,4% |
| Ràpid · blanques | 326 | 155 47,6% | 21 6,4% | 150 46,0% |
| Ràpid · negres | 317 | 135 42,6% | 21 6,6% | 161 50,8% |
