Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 460Victòries · 226Taules · 71Derrotes · 163Estàndard · 431Ràpid · 29Blanques · 225Negres · 235
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 460 | 226 49,1% | 71 15,4% | 163 35,4% |
| Total · blanques | 225 | 111 49,3% | 37 16,4% | 77 34,2% |
| Total · negres | 235 | 115 48,9% | 34 14,5% | 86 36,6% |
| Estàndard | 431 | 211 49,0% | 69 16,0% | 151 35,0% |
| Estàndard · blanques | 211 | 104 49,3% | 37 17,5% | 70 33,2% |
| Estàndard · negres | 220 | 107 48,6% | 32 14,6% | 81 36,8% |
| Ràpid | 29 | 15 51,7% | 2 6,9% | 12 41,4% |
| Ràpid · blanques | 14 | 7 50,0% | 0 0,0% | 7 50,0% |
| Ràpid · negres | 15 | 8 53,3% | 2 13,3% | 5 33,3% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 460Victòries · 226Taules · 71Derrotes · 163Estàndard · 431Ràpid · 29Blanques · 225Negres · 235
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 460 | 226 49,1% | 71 15,4% | 163 35,4% |
| Total · blanques | 225 | 111 49,3% | 37 16,4% | 77 34,2% |
| Total · negres | 235 | 115 48,9% | 34 14,5% | 86 36,6% |
| Estàndard | 431 | 211 49,0% | 69 16,0% | 151 35,0% |
| Estàndard · blanques | 211 | 104 49,3% | 37 17,5% | 70 33,2% |
| Estàndard · negres | 220 | 107 48,6% | 32 14,6% | 81 36,8% |
| Ràpid | 29 | 15 51,7% | 2 6,9% | 12 41,4% |
| Ràpid · blanques | 14 | 7 50,0% | 0 0,0% | 7 50,0% |
| Ràpid · negres | 15 | 8 53,3% | 2 13,3% | 5 33,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 451Victòries · 220Taules · 71Derrotes · 160Estàndard · 431Ràpid · 20Blanques · 220Negres · 231
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 451 | 220 48,8% | 71 15,7% | 160 35,5% |
| Total · blanques | 220 | 107 48,6% | 37 16,8% | 76 34,6% |
| Total · negres | 231 | 113 48,9% | 34 14,7% | 84 36,4% |
| Estàndard | 431 | 211 49,0% | 69 16,0% | 151 35,0% |
| Estàndard · blanques | 211 | 104 49,3% | 37 17,5% | 70 33,2% |
| Estàndard · negres | 220 | 107 48,6% | 32 14,6% | 81 36,8% |
| Ràpid | 20 | 9 45,0% | 2 10,0% | 9 45,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Ràpid · negres | 11 | 6 54,6% | 2 18,2% | 3 27,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 451Victòries · 220Taules · 71Derrotes · 160Estàndard · 431Ràpid · 20Blanques · 220Negres · 231
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 451 | 220 48,8% | 71 15,7% | 160 35,5% |
| Total · blanques | 220 | 107 48,6% | 37 16,8% | 76 34,6% |
| Total · negres | 231 | 113 48,9% | 34 14,7% | 84 36,4% |
| Estàndard | 431 | 211 49,0% | 69 16,0% | 151 35,0% |
| Estàndard · blanques | 211 | 104 49,3% | 37 17,5% | 70 33,2% |
| Estàndard · negres | 220 | 107 48,6% | 32 14,6% | 81 36,8% |
| Ràpid | 20 | 9 45,0% | 2 10,0% | 9 45,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Ràpid · negres | 11 | 6 54,6% | 2 18,2% | 3 27,3% |
