Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 554Victòries · 265Taules · 105Derrotes · 184Estàndard · 517Ràpid · 37Blanques · 279Negres · 275
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 554 | 265 47,8% | 105 19,0% | 184 33,2% |
| Total · blanques | 279 | 145 52,0% | 47 16,9% | 87 31,2% |
| Total · negres | 275 | 120 43,6% | 58 21,1% | 97 35,3% |
| Estàndard | 517 | 250 48,4% | 103 19,9% | 164 31,7% |
| Estàndard · blanques | 261 | 137 52,5% | 46 17,6% | 78 29,9% |
| Estàndard · negres | 256 | 113 44,1% | 57 22,3% | 86 33,6% |
| Ràpid | 37 | 15 40,5% | 2 5,4% | 20 54,1% |
| Ràpid · blanques | 18 | 8 44,4% | 1 5,6% | 9 50,0% |
| Ràpid · negres | 19 | 7 36,8% | 1 5,3% | 11 57,9% |
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 554Victòries · 265Taules · 105Derrotes · 184Estàndard · 517Ràpid · 37Blanques · 279Negres · 275
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 554 | 265 47,8% | 105 19,0% | 184 33,2% |
| Total · blanques | 279 | 145 52,0% | 47 16,9% | 87 31,2% |
| Total · negres | 275 | 120 43,6% | 58 21,1% | 97 35,3% |
| Estàndard | 517 | 250 48,4% | 103 19,9% | 164 31,7% |
| Estàndard · blanques | 261 | 137 52,5% | 46 17,6% | 78 29,9% |
| Estàndard · negres | 256 | 113 44,1% | 57 22,3% | 86 33,6% |
| Ràpid | 37 | 15 40,5% | 2 5,4% | 20 54,1% |
| Ràpid · blanques | 18 | 8 44,4% | 1 5,6% | 9 50,0% |
| Ràpid · negres | 19 | 7 36,8% | 1 5,3% | 11 57,9% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 545Victòries · 262Taules · 105Derrotes · 178Estàndard · 517Ràpid · 28Blanques · 275Negres · 270
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 545 | 262 48,1% | 105 19,3% | 178 32,7% |
| Total · blanques | 275 | 143 52,0% | 47 17,1% | 85 30,9% |
| Total · negres | 270 | 119 44,1% | 58 21,5% | 93 34,4% |
| Estàndard | 517 | 250 48,4% | 103 19,9% | 164 31,7% |
| Estàndard · blanques | 261 | 137 52,5% | 46 17,6% | 78 29,9% |
| Estàndard · negres | 256 | 113 44,1% | 57 22,3% | 86 33,6% |
| Ràpid | 28 | 12 42,9% | 2 7,1% | 14 50,0% |
| Ràpid · blanques | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
| Ràpid · negres | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 536Victòries · 256Taules · 103Derrotes · 177Estàndard · 508Ràpid · 28Blanques · 271Negres · 265
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 536 | 256 47,8% | 103 19,2% | 177 33,0% |
| Total · blanques | 271 | 140 51,7% | 46 17,0% | 85 31,4% |
| Total · negres | 265 | 116 43,8% | 57 21,5% | 92 34,7% |
| Estàndard | 508 | 244 48,0% | 101 19,9% | 163 32,1% |
| Estàndard · blanques | 257 | 134 52,1% | 45 17,5% | 78 30,4% |
| Estàndard · negres | 251 | 110 43,8% | 56 22,3% | 85 33,9% |
| Ràpid | 28 | 12 42,9% | 2 7,1% | 14 50,0% |
| Ràpid · blanques | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
| Ràpid · negres | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 527Victòries · 253Taules · 98Derrotes · 176Estàndard · 499Ràpid · 28Blanques · 267Negres · 260
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 527 | 253 48,0% | 98 18,6% | 176 33,4% |
| Total · blanques | 267 | 137 51,3% | 45 16,9% | 85 31,8% |
| Total · negres | 260 | 116 44,6% | 53 20,4% | 91 35,0% |
| Estàndard | 499 | 241 48,3% | 96 19,2% | 162 32,5% |
| Estàndard · blanques | 253 | 131 51,8% | 44 17,4% | 78 30,8% |
| Estàndard · negres | 246 | 110 44,7% | 52 21,1% | 84 34,2% |
| Ràpid | 28 | 12 42,9% | 2 7,1% | 14 50,0% |
| Ràpid · blanques | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
| Ràpid · negres | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
