Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 113Victòries · 42Taules · 34Derrotes · 37Estàndard · 101Ràpid · 12Blanques · 58Negres · 55
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 113 | 42 37,2% | 34 30,1% | 37 32,7% |
| Total · blanques | 58 | 24 41,4% | 17 29,3% | 17 29,3% |
| Total · negres | 55 | 18 32,7% | 17 30,9% | 20 36,4% |
| Estàndard | 101 | 37 36,6% | 33 32,7% | 31 30,7% |
| Estàndard · blanques | 52 | 22 42,3% | 16 30,8% | 14 26,9% |
| Estàndard · negres | 49 | 15 30,6% | 17 34,7% | 17 34,7% |
| Ràpid | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 105Victòries · 40Taules · 32Derrotes · 33Estàndard · 93Ràpid · 12Blanques · 54Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 105 | 40 38,1% | 32 30,5% | 33 31,4% |
| Total · blanques | 54 | 22 40,7% | 17 31,5% | 15 27,8% |
| Total · negres | 51 | 18 35,3% | 15 29,4% | 18 35,3% |
| Estàndard | 93 | 35 37,6% | 31 33,3% | 27 29,0% |
| Estàndard · blanques | 48 | 20 41,7% | 16 33,3% | 12 25,0% |
| Estàndard · negres | 45 | 15 33,3% | 15 33,3% | 15 33,3% |
| Ràpid | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 105Victòries · 40Taules · 32Derrotes · 33Estàndard · 93Ràpid · 12Blanques · 54Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 105 | 40 38,1% | 32 30,5% | 33 31,4% |
| Total · blanques | 54 | 22 40,7% | 17 31,5% | 15 27,8% |
| Total · negres | 51 | 18 35,3% | 15 29,4% | 18 35,3% |
| Estàndard | 93 | 35 37,6% | 31 33,3% | 27 29,0% |
| Estàndard · blanques | 48 | 20 41,7% | 16 33,3% | 12 25,0% |
| Estàndard · negres | 45 | 15 33,3% | 15 33,3% | 15 33,3% |
| Ràpid | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 105Victòries · 40Taules · 32Derrotes · 33Estàndard · 93Ràpid · 12Blanques · 54Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 105 | 40 38,1% | 32 30,5% | 33 31,4% |
| Total · blanques | 54 | 22 40,7% | 17 31,5% | 15 27,8% |
| Total · negres | 51 | 18 35,3% | 15 29,4% | 18 35,3% |
| Estàndard | 93 | 35 37,6% | 31 33,3% | 27 29,0% |
| Estàndard · blanques | 48 | 20 41,7% | 16 33,3% | 12 25,0% |
| Estàndard · negres | 45 | 15 33,3% | 15 33,3% | 15 33,3% |
| Ràpid | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
