Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 1700Victòries · 686Taules · 422Derrotes · 592Estàndard · 1700Ràpid · 0Blanques · 855Negres · 845
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1700 | 686 40,4% | 422 24,8% | 592 34,8% |
| Total · blanques | 855 | 360 42,1% | 210 24,6% | 285 33,3% |
| Total · negres | 845 | 326 38,6% | 212 25,1% | 307 36,3% |
| Estàndard | 1700 | 686 40,4% | 422 24,8% | 592 34,8% |
| Estàndard · blanques | 855 | 360 42,1% | 210 24,6% | 285 33,3% |
| Estàndard · negres | 845 | 326 38,6% | 212 25,1% | 307 36,3% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 1690Victòries · 683Taules · 419Derrotes · 588Estàndard · 1690Ràpid · 0Blanques · 850Negres · 840
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1690 | 683 40,4% | 419 24,8% | 588 34,8% |
| Total · blanques | 850 | 358 42,1% | 209 24,6% | 283 33,3% |
| Total · negres | 840 | 325 38,7% | 210 25,0% | 305 36,3% |
| Estàndard | 1690 | 683 40,4% | 419 24,8% | 588 34,8% |
| Estàndard · blanques | 850 | 358 42,1% | 209 24,6% | 283 33,3% |
| Estàndard · negres | 840 | 325 38,7% | 210 25,0% | 305 36,3% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 1681Victòries · 680Taules · 416Derrotes · 585Estàndard · 1681Ràpid · 0Blanques · 846Negres · 835
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1681 | 680 40,5% | 416 24,8% | 585 34,8% |
| Total · blanques | 846 | 356 42,1% | 208 24,6% | 282 33,3% |
| Total · negres | 835 | 324 38,8% | 208 24,9% | 303 36,3% |
| Estàndard | 1681 | 680 40,5% | 416 24,8% | 585 34,8% |
| Estàndard · blanques | 846 | 356 42,1% | 208 24,6% | 282 33,3% |
| Estàndard · negres | 835 | 324 38,8% | 208 24,9% | 303 36,3% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1673Victòries · 679Taules · 413Derrotes · 581Estàndard · 1673Ràpid · 0Blanques · 842Negres · 831
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1673 | 679 40,6% | 413 24,7% | 581 34,7% |
| Total · blanques | 842 | 355 42,2% | 206 24,5% | 281 33,4% |
| Total · negres | 831 | 324 39,0% | 207 24,9% | 300 36,1% |
| Estàndard | 1673 | 679 40,6% | 413 24,7% | 581 34,7% |
| Estàndard · blanques | 842 | 355 42,2% | 206 24,5% | 281 33,4% |
| Estàndard · negres | 831 | 324 39,0% | 207 24,9% | 300 36,1% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
