Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 50Victòries · 17Taules · 3Derrotes · 30Estàndard · 41Ràpid · 9Blanques · 23Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 50 | 17 34,0% | 3 6,0% | 30 60,0% |
| Total · blanques | 23 | 7 30,4% | 2 8,7% | 14 60,9% |
| Total · negres | 27 | 10 37,0% | 1 3,7% | 16 59,3% |
| Estàndard | 41 | 15 36,6% | 2 4,9% | 24 58,5% |
| Estàndard · blanques | 18 | 6 33,3% | 1 5,6% | 11 61,1% |
| Estàndard · negres | 23 | 9 39,1% | 1 4,4% | 13 56,5% |
| Ràpid | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Ràpid · blanques | 5 | 1 20,0% | 1 20,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 50Victòries · 17Taules · 3Derrotes · 30Estàndard · 41Ràpid · 9Blanques · 23Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 50 | 17 34,0% | 3 6,0% | 30 60,0% |
| Total · blanques | 23 | 7 30,4% | 2 8,7% | 14 60,9% |
| Total · negres | 27 | 10 37,0% | 1 3,7% | 16 59,3% |
| Estàndard | 41 | 15 36,6% | 2 4,9% | 24 58,5% |
| Estàndard · blanques | 18 | 6 33,3% | 1 5,6% | 11 61,1% |
| Estàndard · negres | 23 | 9 39,1% | 1 4,4% | 13 56,5% |
| Ràpid | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Ràpid · blanques | 5 | 1 20,0% | 1 20,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 43Victòries · 14Taules · 3Derrotes · 26Estàndard · 34Ràpid · 9Blanques · 20Negres · 23
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 43 | 14 32,6% | 3 7,0% | 26 60,5% |
| Total · blanques | 20 | 4 20,0% | 2 10,0% | 14 70,0% |
| Total · negres | 23 | 10 43,5% | 1 4,4% | 12 52,2% |
| Estàndard | 34 | 12 35,3% | 2 5,9% | 20 58,8% |
| Estàndard · blanques | 15 | 3 20,0% | 1 6,7% | 11 73,3% |
| Estàndard · negres | 19 | 9 47,4% | 1 5,3% | 9 47,4% |
| Ràpid | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Ràpid · blanques | 5 | 1 20,0% | 1 20,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 43Victòries · 14Taules · 3Derrotes · 26Estàndard · 34Ràpid · 9Blanques · 20Negres · 23
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 43 | 14 32,6% | 3 7,0% | 26 60,5% |
| Total · blanques | 20 | 4 20,0% | 2 10,0% | 14 70,0% |
| Total · negres | 23 | 10 43,5% | 1 4,4% | 12 52,2% |
| Estàndard | 34 | 12 35,3% | 2 5,9% | 20 58,8% |
| Estàndard · blanques | 15 | 3 20,0% | 1 6,7% | 11 73,3% |
| Estàndard · negres | 19 | 9 47,4% | 1 5,3% | 9 47,4% |
| Ràpid | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Ràpid · blanques | 5 | 1 20,0% | 1 20,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
