Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 1185Victòries · 602Taules · 193Derrotes · 390Estàndard · 669Ràpid · 516Blanques · 596Negres · 589
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1185 | 602 50,8% | 193 16,3% | 390 32,9% |
| Total · blanques | 596 | 316 53,0% | 98 16,4% | 182 30,5% |
| Total · negres | 589 | 286 48,6% | 95 16,1% | 208 35,3% |
| Estàndard | 669 | 323 48,3% | 144 21,5% | 202 30,2% |
| Estàndard · blanques | 340 | 178 52,4% | 75 22,1% | 87 25,6% |
| Estàndard · negres | 329 | 145 44,1% | 69 21,0% | 115 35,0% |
| Ràpid | 516 | 279 54,1% | 49 9,5% | 188 36,4% |
| Ràpid · blanques | 256 | 138 53,9% | 23 9,0% | 95 37,1% |
| Ràpid · negres | 260 | 141 54,2% | 26 10,0% | 93 35,8% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 1176Victòries · 596Taules · 193Derrotes · 387Estàndard · 669Ràpid · 507Blanques · 592Negres · 584
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1176 | 596 50,7% | 193 16,4% | 387 32,9% |
| Total · blanques | 592 | 314 53,0% | 98 16,6% | 180 30,4% |
| Total · negres | 584 | 282 48,3% | 95 16,3% | 207 35,5% |
| Estàndard | 669 | 323 48,3% | 144 21,5% | 202 30,2% |
| Estàndard · blanques | 340 | 178 52,4% | 75 22,1% | 87 25,6% |
| Estàndard · negres | 329 | 145 44,1% | 69 21,0% | 115 35,0% |
| Ràpid | 507 | 273 53,9% | 49 9,7% | 185 36,5% |
| Ràpid · blanques | 252 | 136 54,0% | 23 9,1% | 93 36,9% |
| Ràpid · negres | 255 | 137 53,7% | 26 10,2% | 92 36,1% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 1168Victòries · 594Taules · 191Derrotes · 383Estàndard · 661Ràpid · 507Blanques · 588Negres · 580
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1168 | 594 50,9% | 191 16,4% | 383 32,8% |
| Total · blanques | 588 | 312 53,1% | 97 16,5% | 179 30,4% |
| Total · negres | 580 | 282 48,6% | 94 16,2% | 204 35,2% |
| Estàndard | 661 | 321 48,6% | 142 21,5% | 198 30,0% |
| Estàndard · blanques | 336 | 176 52,4% | 74 22,0% | 86 25,6% |
| Estàndard · negres | 325 | 145 44,6% | 68 20,9% | 112 34,5% |
| Ràpid | 507 | 273 53,9% | 49 9,7% | 185 36,5% |
| Ràpid · blanques | 252 | 136 54,0% | 23 9,1% | 93 36,9% |
| Ràpid · negres | 255 | 137 53,7% | 26 10,2% | 92 36,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1159Victòries · 591Taules · 189Derrotes · 379Estàndard · 652Ràpid · 507Blanques · 584Negres · 575
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1159 | 591 51,0% | 189 16,3% | 379 32,7% |
| Total · blanques | 584 | 310 53,1% | 96 16,4% | 178 30,5% |
| Total · negres | 575 | 281 48,9% | 93 16,2% | 201 35,0% |
| Estàndard | 652 | 318 48,8% | 140 21,5% | 194 29,8% |
| Estàndard · blanques | 332 | 174 52,4% | 73 22,0% | 85 25,6% |
| Estàndard · negres | 320 | 144 45,0% | 67 20,9% | 109 34,1% |
| Ràpid | 507 | 273 53,9% | 49 9,7% | 185 36,5% |
| Ràpid · blanques | 252 | 136 54,0% | 23 9,1% | 93 36,9% |
| Ràpid · negres | 255 | 137 53,7% | 26 10,2% | 92 36,1% |
