Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 301Victòries · 142Taules · 59Derrotes · 100Estàndard · 301Ràpid · 0Blanques · 147Negres · 154
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 301 | 142 47,2% | 59 19,6% | 100 33,2% |
| Total · blanques | 147 | 78 53,1% | 29 19,7% | 40 27,2% |
| Total · negres | 154 | 64 41,6% | 30 19,5% | 60 39,0% |
| Estàndard | 301 | 142 47,2% | 59 19,6% | 100 33,2% |
| Estàndard · blanques | 147 | 78 53,1% | 29 19,7% | 40 27,2% |
| Estàndard · negres | 154 | 64 41,6% | 30 19,5% | 60 39,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 301Victòries · 142Taules · 59Derrotes · 100Estàndard · 301Ràpid · 0Blanques · 147Negres · 154
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 301 | 142 47,2% | 59 19,6% | 100 33,2% |
| Total · blanques | 147 | 78 53,1% | 29 19,7% | 40 27,2% |
| Total · negres | 154 | 64 41,6% | 30 19,5% | 60 39,0% |
| Estàndard | 301 | 142 47,2% | 59 19,6% | 100 33,2% |
| Estàndard · blanques | 147 | 78 53,1% | 29 19,7% | 40 27,2% |
| Estàndard · negres | 154 | 64 41,6% | 30 19,5% | 60 39,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 292Victòries · 137Taules · 58Derrotes · 97Estàndard · 292Ràpid · 0Blanques · 142Negres · 150
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 292 | 137 46,9% | 58 19,9% | 97 33,2% |
| Total · blanques | 142 | 76 53,5% | 28 19,7% | 38 26,8% |
| Total · negres | 150 | 61 40,7% | 30 20,0% | 59 39,3% |
| Estàndard | 292 | 137 46,9% | 58 19,9% | 97 33,2% |
| Estàndard · blanques | 142 | 76 53,5% | 28 19,7% | 38 26,8% |
| Estàndard · negres | 150 | 61 40,7% | 30 20,0% | 59 39,3% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 292Victòries · 137Taules · 58Derrotes · 97Estàndard · 292Ràpid · 0Blanques · 142Negres · 150
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 292 | 137 46,9% | 58 19,9% | 97 33,2% |
| Total · blanques | 142 | 76 53,5% | 28 19,7% | 38 26,8% |
| Total · negres | 150 | 61 40,7% | 30 20,0% | 59 39,3% |
| Estàndard | 292 | 137 46,9% | 58 19,9% | 97 33,2% |
| Estàndard · blanques | 142 | 76 53,5% | 28 19,7% | 38 26,8% |
| Estàndard · negres | 150 | 61 40,7% | 30 20,0% | 59 39,3% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
