Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 215Victòries · 91Taules · 31Derrotes · 93Estàndard · 181Ràpid · 34Blanques · 112Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 215 | 91 42,3% | 31 14,4% | 93 43,3% |
| Total · blanques | 112 | 45 40,2% | 15 13,4% | 52 46,4% |
| Total · negres | 103 | 46 44,7% | 16 15,5% | 41 39,8% |
| Estàndard | 181 | 82 45,3% | 25 13,8% | 74 40,9% |
| Estàndard · blanques | 94 | 43 45,7% | 12 12,8% | 39 41,5% |
| Estàndard · negres | 87 | 39 44,8% | 13 14,9% | 35 40,2% |
| Ràpid | 34 | 9 26,5% | 6 17,7% | 19 55,9% |
| Ràpid · blanques | 18 | 2 11,1% | 3 16,7% | 13 72,2% |
| Ràpid · negres | 16 | 7 43,8% | 3 18,8% | 6 37,5% |
Captura 2026-09-01
+10 partides des de 2026-08-01
Partides · 215Victòries · 91Taules · 31Derrotes · 93Estàndard · 181Ràpid · 34Blanques · 112Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 215 | 91 42,3% | 31 14,4% | 93 43,3% |
| Total · blanques | 112 | 45 40,2% | 15 13,4% | 52 46,4% |
| Total · negres | 103 | 46 44,7% | 16 15,5% | 41 39,8% |
| Estàndard | 181 | 82 45,3% | 25 13,8% | 74 40,9% |
| Estàndard · blanques | 94 | 43 45,7% | 12 12,8% | 39 41,5% |
| Estàndard · negres | 87 | 39 44,8% | 13 14,9% | 35 40,2% |
| Ràpid | 34 | 9 26,5% | 6 17,7% | 19 55,9% |
| Ràpid · blanques | 18 | 2 11,1% | 3 16,7% | 13 72,2% |
| Ràpid · negres | 16 | 7 43,8% | 3 18,8% | 6 37,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 205Victòries · 87Taules · 30Derrotes · 88Estàndard · 171Ràpid · 34Blanques · 107Negres · 98
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 205 | 87 42,4% | 30 14,6% | 88 42,9% |
| Total · blanques | 107 | 42 39,3% | 15 14,0% | 50 46,7% |
| Total · negres | 98 | 45 45,9% | 15 15,3% | 38 38,8% |
| Estàndard | 171 | 78 45,6% | 24 14,0% | 69 40,4% |
| Estàndard · blanques | 89 | 40 44,9% | 12 13,5% | 37 41,6% |
| Estàndard · negres | 82 | 38 46,3% | 12 14,6% | 32 39,0% |
| Ràpid | 34 | 9 26,5% | 6 17,7% | 19 55,9% |
| Ràpid · blanques | 18 | 2 11,1% | 3 16,7% | 13 72,2% |
| Ràpid · negres | 16 | 7 43,8% | 3 18,8% | 6 37,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 205Victòries · 87Taules · 30Derrotes · 88Estàndard · 171Ràpid · 34Blanques · 107Negres · 98
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 205 | 87 42,4% | 30 14,6% | 88 42,9% |
| Total · blanques | 107 | 42 39,3% | 15 14,0% | 50 46,7% |
| Total · negres | 98 | 45 45,9% | 15 15,3% | 38 38,8% |
| Estàndard | 171 | 78 45,6% | 24 14,0% | 69 40,4% |
| Estàndard · blanques | 89 | 40 44,9% | 12 13,5% | 37 41,6% |
| Estàndard · negres | 82 | 38 46,3% | 12 14,6% | 32 39,0% |
| Ràpid | 34 | 9 26,5% | 6 17,7% | 19 55,9% |
| Ràpid · blanques | 18 | 2 11,1% | 3 16,7% | 13 72,2% |
| Ràpid · negres | 16 | 7 43,8% | 3 18,8% | 6 37,5% |
