Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 151Victòries · 76Taules · 6Derrotes · 69Estàndard · 58Ràpid · 93Blanques · 74Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 151 | 76 50,3% | 6 4,0% | 69 45,7% |
| Total · blanques | 74 | 34 46,0% | 4 5,4% | 36 48,7% |
| Total · negres | 77 | 42 54,6% | 2 2,6% | 33 42,9% |
| Estàndard | 58 | 31 53,5% | 4 6,9% | 23 39,7% |
| Estàndard · blanques | 26 | 14 53,9% | 3 11,5% | 9 34,6% |
| Estàndard · negres | 32 | 17 53,1% | 1 3,1% | 14 43,8% |
| Ràpid | 93 | 45 48,4% | 2 2,2% | 46 49,5% |
| Ràpid · blanques | 48 | 20 41,7% | 1 2,1% | 27 56,3% |
| Ràpid · negres | 45 | 25 55,6% | 1 2,2% | 19 42,2% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 144Victòries · 71Taules · 6Derrotes · 67Estàndard · 58Ràpid · 86Blanques · 70Negres · 74
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 144 | 71 49,3% | 6 4,2% | 67 46,5% |
| Total · blanques | 70 | 32 45,7% | 4 5,7% | 34 48,6% |
| Total · negres | 74 | 39 52,7% | 2 2,7% | 33 44,6% |
| Estàndard | 58 | 31 53,5% | 4 6,9% | 23 39,7% |
| Estàndard · blanques | 26 | 14 53,9% | 3 11,5% | 9 34,6% |
| Estàndard · negres | 32 | 17 53,1% | 1 3,1% | 14 43,8% |
| Ràpid | 86 | 40 46,5% | 2 2,3% | 44 51,2% |
| Ràpid · blanques | 44 | 18 40,9% | 1 2,3% | 25 56,8% |
| Ràpid · negres | 42 | 22 52,4% | 1 2,4% | 19 45,2% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 136Victòries · 67Taules · 6Derrotes · 63Estàndard · 58Ràpid · 78Blanques · 66Negres · 70
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 136 | 67 49,3% | 6 4,4% | 63 46,3% |
| Total · blanques | 66 | 29 43,9% | 4 6,1% | 33 50,0% |
| Total · negres | 70 | 38 54,3% | 2 2,9% | 30 42,9% |
| Estàndard | 58 | 31 53,5% | 4 6,9% | 23 39,7% |
| Estàndard · blanques | 26 | 14 53,9% | 3 11,5% | 9 34,6% |
| Estàndard · negres | 32 | 17 53,1% | 1 3,1% | 14 43,8% |
| Ràpid | 78 | 36 46,2% | 2 2,6% | 40 51,3% |
| Ràpid · blanques | 40 | 15 37,5% | 1 2,5% | 24 60,0% |
| Ràpid · negres | 38 | 21 55,3% | 1 2,6% | 16 42,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 127Victòries · 63Taules · 5Derrotes · 59Estàndard · 49Ràpid · 78Blanques · 62Negres · 65
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 127 | 63 49,6% | 5 3,9% | 59 46,5% |
| Total · blanques | 62 | 27 43,6% | 3 4,8% | 32 51,6% |
| Total · negres | 65 | 36 55,4% | 2 3,1% | 27 41,5% |
| Estàndard | 49 | 27 55,1% | 3 6,1% | 19 38,8% |
| Estàndard · blanques | 22 | 12 54,6% | 2 9,1% | 8 36,4% |
| Estàndard · negres | 27 | 15 55,6% | 1 3,7% | 11 40,7% |
| Ràpid | 78 | 36 46,2% | 2 2,6% | 40 51,3% |
| Ràpid · blanques | 40 | 15 37,5% | 1 2,5% | 24 60,0% |
| Ràpid · negres | 38 | 21 55,3% | 1 2,6% | 16 42,1% |
