Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 75Victòries · 29Taules · 6Derrotes · 40Estàndard · 58Ràpid · 17Blanques · 40Negres · 35
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 75 | 29 38,7% | 6 8,0% | 40 53,3% |
| Total · blanques | 40 | 14 35,0% | 2 5,0% | 24 60,0% |
| Total · negres | 35 | 15 42,9% | 4 11,4% | 16 45,7% |
| Estàndard | 58 | 21 36,2% | 6 10,3% | 31 53,5% |
| Estàndard · blanques | 32 | 11 34,4% | 2 6,3% | 19 59,4% |
| Estàndard · negres | 26 | 10 38,5% | 4 15,4% | 12 46,2% |
| Ràpid | 17 | 8 47,1% | 0 0,0% | 9 52,9% |
| Ràpid · blanques | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · negres | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 75Victòries · 29Taules · 6Derrotes · 40Estàndard · 58Ràpid · 17Blanques · 40Negres · 35
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 75 | 29 38,7% | 6 8,0% | 40 53,3% |
| Total · blanques | 40 | 14 35,0% | 2 5,0% | 24 60,0% |
| Total · negres | 35 | 15 42,9% | 4 11,4% | 16 45,7% |
| Estàndard | 58 | 21 36,2% | 6 10,3% | 31 53,5% |
| Estàndard · blanques | 32 | 11 34,4% | 2 6,3% | 19 59,4% |
| Estàndard · negres | 26 | 10 38,5% | 4 15,4% | 12 46,2% |
| Ràpid | 17 | 8 47,1% | 0 0,0% | 9 52,9% |
| Ràpid · blanques | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · negres | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 57Victòries · 22Taules · 4Derrotes · 31Estàndard · 40Ràpid · 17Blanques · 30Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 57 | 22 38,6% | 4 7,0% | 31 54,4% |
| Total · blanques | 30 | 12 40,0% | 1 3,3% | 17 56,7% |
| Total · negres | 27 | 10 37,0% | 3 11,1% | 14 51,9% |
| Estàndard | 40 | 14 35,0% | 4 10,0% | 22 55,0% |
| Estàndard · blanques | 22 | 9 40,9% | 1 4,6% | 12 54,6% |
| Estàndard · negres | 18 | 5 27,8% | 3 16,7% | 10 55,6% |
| Ràpid | 17 | 8 47,1% | 0 0,0% | 9 52,9% |
| Ràpid · blanques | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · negres | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 57Victòries · 22Taules · 4Derrotes · 31Estàndard · 40Ràpid · 17Blanques · 30Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 57 | 22 38,6% | 4 7,0% | 31 54,4% |
| Total · blanques | 30 | 12 40,0% | 1 3,3% | 17 56,7% |
| Total · negres | 27 | 10 37,0% | 3 11,1% | 14 51,9% |
| Estàndard | 40 | 14 35,0% | 4 10,0% | 22 55,0% |
| Estàndard · blanques | 22 | 9 40,9% | 1 4,6% | 12 54,6% |
| Estàndard · negres | 18 | 5 27,8% | 3 16,7% | 10 55,6% |
| Ràpid | 17 | 8 47,1% | 0 0,0% | 9 52,9% |
| Ràpid · blanques | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · negres | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
