Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 57Victòries · 21Taules · 1Derrotes · 35Estàndard · 16Ràpid · 41Blanques · 29Negres · 28
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 57 | 21 36,8% | 1 1,8% | 35 61,4% |
| Total · blanques | 29 | 12 41,4% | 1 3,5% | 16 55,2% |
| Total · negres | 28 | 9 32,1% | 0 0,0% | 19 67,9% |
| Estàndard | 16 | 8 50,0% | 1 6,3% | 7 43,8% |
| Estàndard · blanques | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Estàndard · negres | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid | 41 | 13 31,7% | 0 0,0% | 28 68,3% |
| Ràpid · blanques | 21 | 8 38,1% | 0 0,0% | 13 61,9% |
| Ràpid · negres | 20 | 5 25,0% | 0 0,0% | 15 75,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 57Victòries · 21Taules · 1Derrotes · 35Estàndard · 16Ràpid · 41Blanques · 29Negres · 28
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 57 | 21 36,8% | 1 1,8% | 35 61,4% |
| Total · blanques | 29 | 12 41,4% | 1 3,5% | 16 55,2% |
| Total · negres | 28 | 9 32,1% | 0 0,0% | 19 67,9% |
| Estàndard | 16 | 8 50,0% | 1 6,3% | 7 43,8% |
| Estàndard · blanques | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Estàndard · negres | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid | 41 | 13 31,7% | 0 0,0% | 28 68,3% |
| Ràpid · blanques | 21 | 8 38,1% | 0 0,0% | 13 61,9% |
| Ràpid · negres | 20 | 5 25,0% | 0 0,0% | 15 75,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 49Victòries · 18Taules · 1Derrotes · 30Estàndard · 16Ràpid · 33Blanques · 25Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 49 | 18 36,7% | 1 2,0% | 30 61,2% |
| Total · blanques | 25 | 11 44,0% | 1 4,0% | 13 52,0% |
| Total · negres | 24 | 7 29,2% | 0 0,0% | 17 70,8% |
| Estàndard | 16 | 8 50,0% | 1 6,3% | 7 43,8% |
| Estàndard · blanques | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Estàndard · negres | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid | 33 | 10 30,3% | 0 0,0% | 23 69,7% |
| Ràpid · blanques | 17 | 7 41,2% | 0 0,0% | 10 58,8% |
| Ràpid · negres | 16 | 3 18,8% | 0 0,0% | 13 81,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 49Victòries · 18Taules · 1Derrotes · 30Estàndard · 16Ràpid · 33Blanques · 25Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 49 | 18 36,7% | 1 2,0% | 30 61,2% |
| Total · blanques | 25 | 11 44,0% | 1 4,0% | 13 52,0% |
| Total · negres | 24 | 7 29,2% | 0 0,0% | 17 70,8% |
| Estàndard | 16 | 8 50,0% | 1 6,3% | 7 43,8% |
| Estàndard · blanques | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Estàndard · negres | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid | 33 | 10 30,3% | 0 0,0% | 23 69,7% |
| Ràpid · blanques | 17 | 7 41,2% | 0 0,0% | 10 58,8% |
| Ràpid · negres | 16 | 3 18,8% | 0 0,0% | 13 81,3% |
