Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 31Victòries · 7Taules · 0Derrotes · 24Estàndard · 13Ràpid · 18Blanques · 15Negres · 16
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 31 | 7 22,6% | 0 0,0% | 24 77,4% |
| Total · blanques | 15 | 2 13,3% | 0 0,0% | 13 86,7% |
| Total · negres | 16 | 5 31,3% | 0 0,0% | 11 68,8% |
| Estàndard | 13 | 3 23,1% | 0 0,0% | 10 76,9% |
| Estàndard · blanques | 6 | 1 16,7% | 0 0,0% | 5 83,3% |
| Estàndard · negres | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
| Ràpid · blanques | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Ràpid · negres | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 31Victòries · 7Taules · 0Derrotes · 24Estàndard · 13Ràpid · 18Blanques · 15Negres · 16
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 31 | 7 22,6% | 0 0,0% | 24 77,4% |
| Total · blanques | 15 | 2 13,3% | 0 0,0% | 13 86,7% |
| Total · negres | 16 | 5 31,3% | 0 0,0% | 11 68,8% |
| Estàndard | 13 | 3 23,1% | 0 0,0% | 10 76,9% |
| Estàndard · blanques | 6 | 1 16,7% | 0 0,0% | 5 83,3% |
| Estàndard · negres | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
| Ràpid · blanques | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Ràpid · negres | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 23Victòries · 5Taules · 0Derrotes · 18Estàndard · 13Ràpid · 10Blanques · 11Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 23 | 5 21,7% | 0 0,0% | 18 78,3% |
| Total · blanques | 11 | 1 9,1% | 0 0,0% | 10 90,9% |
| Total · negres | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Estàndard | 13 | 3 23,1% | 0 0,0% | 10 76,9% |
| Estàndard · blanques | 6 | 1 16,7% | 0 0,0% | 5 83,3% |
| Estàndard · negres | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Ràpid · blanques | 5 | 0 0,0% | 0 0,0% | 5 100,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 23Victòries · 5Taules · 0Derrotes · 18Estàndard · 13Ràpid · 10Blanques · 11Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 23 | 5 21,7% | 0 0,0% | 18 78,3% |
| Total · blanques | 11 | 1 9,1% | 0 0,0% | 10 90,9% |
| Total · negres | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Estàndard | 13 | 3 23,1% | 0 0,0% | 10 76,9% |
| Estàndard · blanques | 6 | 1 16,7% | 0 0,0% | 5 83,3% |
| Estàndard · negres | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Ràpid · blanques | 5 | 0 0,0% | 0 0,0% | 5 100,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
