Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 33Victòries · 10Taules · 0Derrotes · 23Estàndard · 11Ràpid · 22Blanques · 15Negres · 18
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 33 | 10 30,3% | 0 0,0% | 23 69,7% |
| Total · blanques | 15 | 2 13,3% | 0 0,0% | 13 86,7% |
| Total · negres | 18 | 8 44,4% | 0 0,0% | 10 55,6% |
| Estàndard | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid | 22 | 6 27,3% | 0 0,0% | 16 72,7% |
| Ràpid · blanques | 11 | 0 0,0% | 0 0,0% | 11 100,0% |
| Ràpid · negres | 11 | 6 54,6% | 0 0,0% | 5 45,5% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 33Victòries · 10Taules · 0Derrotes · 23Estàndard · 11Ràpid · 22Blanques · 15Negres · 18
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 33 | 10 30,3% | 0 0,0% | 23 69,7% |
| Total · blanques | 15 | 2 13,3% | 0 0,0% | 13 86,7% |
| Total · negres | 18 | 8 44,4% | 0 0,0% | 10 55,6% |
| Estàndard | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid | 22 | 6 27,3% | 0 0,0% | 16 72,7% |
| Ràpid · blanques | 11 | 0 0,0% | 0 0,0% | 11 100,0% |
| Ràpid · negres | 11 | 6 54,6% | 0 0,0% | 5 45,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 25Victòries · 8Taules · 0Derrotes · 17Estàndard · 11Ràpid · 14Blanques · 11Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 25 | 8 32,0% | 0 0,0% | 17 68,0% |
| Total · blanques | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Total · negres | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
| Estàndard | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Ràpid · blanques | 7 | 0 0,0% | 0 0,0% | 7 100,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 25Victòries · 8Taules · 0Derrotes · 17Estàndard · 11Ràpid · 14Blanques · 11Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 25 | 8 32,0% | 0 0,0% | 17 68,0% |
| Total · blanques | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Total · negres | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
| Estàndard | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Ràpid · blanques | 7 | 0 0,0% | 0 0,0% | 7 100,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
